ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

На Закарпатті дбають про весняний нерест риб

    08 мая 2024 среда
    23 переглядів

    Днями у Державному управлінні охорони навколишнього природного середовища в Закарпатській області відбулась нарада, на якій обговорювали хід виконання заходів спільних дій на період весняного нересту 2008 року у краї.



    Нагадаємо, що з 5 квітня по 25 травня 2008 року встановлено державну заборону на вилов риби та інших водних живих ресурсів у зв’язку з їх нерестом чи розмноженням у водоймах області.

    Участь у відповідній нараді взяли представники Держуправління ОНПС в Закарпатській області, Закарпатдержрибоохорони, Закарпатського облводгоспу, УМВС в Закарпатській області, Закарпатської міжрайонної природоохоронної прокуратури, Держекоінспекції в Закарпатській області, Управління з контролю за використанням та охороною земельних ресурсів в Закарпатській області, а також науковці із УжНУ. Природоохоронці відзначили, що на сьогоднішній день все ще триває процес відновлення іхтіофауни області після наслідків паводку 1998 року. Щодо лосося дунайського, то його ареал дедалі розширюється. Було наголошено, що весняний нерест залежить як від погодних чинників, так і від господарської діяльності. Для зменшення негативного впливу останньої заборонено забір піщано-гравійної суміші та річкового каміння, трелювання лісу гірськими потічками, миття автотранспорту у водоймах тощо. Рибалки зможуть зайнятися своїм хобі у спеціально відведених ділянках рибогосподарських водойм, де дозволене любительське рибальство з берега однією вудкою з одним гачком та спінінгом з однією блешнею. З метою забезпечення сприятливих умов для нересту риби, а також середовища її існування заплановано удосконалити співпрацю усіх структур, збільшити кількість природоохоронних рейдів, а зібрану інформацію про хід виконання заходів надсилати до Дежуправління ОНПС та облдержадміністрації.



    прес-служба Державного управління

    охорони навколишнього природного

    середовища в Закарпатській області


    Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
    Интернет-издание
    UA-Reporter.com
    Письмо редактору