ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Піскун не заводив справи на Медведчука, Левенця і Клюєва. Він шукає отруту Ющенка

  10 июля 2020 пятница
  Аватар пользователя uzhgorod

  Віктор Медведчук, Юрій Левенець та Андрій Клюєв не фігурують у справах Генпрокуратури, порушених за фактом фальсифікації виборів 21 листопада.
  Про це розповів Дзеркалу тижня генпрокурор Святослав Піскун.Відповідаючи на питання про справи по фальсифікації виборів, Піскун зазначив, "ніхто з них не фігурує в матеріалах ні як підозрювані, ні як обвинувачені".  На питання, чи можуть плівки, оприлюднені Рибачуком, стати доказами у справі про фальсифікацію виборів, Піскун відповів, що вони "можуть стати доказами лише в тому випадку, якщо будуть поєднані з іншими конкретними доказами, встановленими в кримінальному процесі".  Щодо розслідування справи про отруєння президента України Віктора Ющенка, то її ведуть ті ж слідчі, що входять до складу групи у справі Гонгадзе.  За словами генпрокурора, він переконаний в тому, що це отруєння і тримає розслідування цієї справи на особистому контролі.  "Створено слідчо-оперативну групу. До речі, до неї ввійшли ті самі працівники, які займалися розслідуванням справи Гонгадзе, дуже чесні й порядні люди", - додав він.  За словами Піскуна, паралельно ведеться пошук вбивці та хімічної формули отрути "для того, щоб терміново виробити протиотруту".  Друге завдання, яке стоїть перед прокуратурою, за словами генпрокурора, це - знайти джерело потрапляння отрути в злочинні руки.  "Ми дали доручення провести інвентаризацію всіх високотоксичних отрут, що знаходяться на території України", - додав він.  На питання про причетність до отруєння Ющенка екс заступника голови СБУ Володимира Сацюка, Піскун відповів, що ця версія "одна з рабочих".  Щодо загибелі екс-міністра транспорту Георгія Кірпи, то генпрокурор зазначив, що найімовірніше це було самогубство.  Він заперечив існування записів розмов Кірпи з Януковичем і Медведчуком, що відбулися в останній день його життя.

  "Записи є, але ці особи, по-моєму, там не фігурують. Втім, я не думаю, що дані записи мають відношення до суті справи. Оскільки визначальним є не факт розмови, а його зміст, що дозволяло б казати про те, що Г.Кірпу довели до самогубства. Поки що нічого такого не встановлено", - зазначив генпрокурор.

  www.ПРАВДА.com.ua


  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору