ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Піскун

Піскун

  16 января 2018 вторник

  Сьогодні у Верховній Раді депутати заслухають звіт Тимчасової слідчої комісії ВР з питань перевірки дотримання конституційних прав і свобод людини і громадянина, а також заслухають інформацію про подаї в Ужгороді, пов’язані з арештом екс-голови Закарпатської облдержадміністрації Івана Різака та побиттям міліцією народних депутатів України.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Заступник голови СДПУ(о), народний депутат України Ігор Шурма після зустрічі в Ужгороді з Генеральним прокурором України Святославом Піскуном заявив, що якщо у справі Івана Різака все залишатиметься у цій же площині, то партії залишатиметься лише апелювати до міжнародної спільноти.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Екс-губернатор Закарпатської області Іван Різак утримується в чотиримісній камері, разом із ще одним ув’язненим.

  2 просмотров. Обсудить (3)

  Голова спеціальної парламентської слідчої комісії з розслідування вбивства журналіста Георгія Гонгадзе Григорій Омельченко заявив про існування домовленості між Президентом України Віктором Ющенком й екс-президентом Леонідом Кучмою «про гарантії непритягнення останнього до кримінальної відповідальності за тяжкі й особливо тяжкі злочини».

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Голова парламентського комітету з боротьби з організованою злочинністю і корупцією, член фракції "Наша Україна" Володимир Стретович сумнівається в тому, що смерть Юрія Кравченка була самогубством і вважає, що наступним може загинути екс-голова департаменту зовнішньої розвідки МВС Олексій Пукач."Знайдуть стрілочників, як знайшли Вередюка", - висл

  0 просмотров. Обсудить (0)

  Віктор Медведчук, Юрій Левенець та Андрій Клюєв не фігурують у справах Генпрокуратури, порушених за фактом фальсифікації виборів 21 листопада.

  0 просмотров. Обсудить (0)

  Генеральний прокурор України Святослав Піскун призначив першим заступником Генерального прокурора України Сергія Винокурова, заступниками Генерального прокурора України Віктора Шокіна, Олександра Медведька, Віктора Кудрявцева та Олександра Шинальського.

  0 просмотров. Обсудить (0)

  За неофіційною інформацією, отриманою “UA-REPORTER.COM” з джерела у Генеральній прокуратурі України, прокурор Закарпатської області Володимир Лемак подав заяву про свою відставку.…Останній тиждень по Закарпаттю ходить чимало чуток і пліток про кардинальні зміни у прокуратурі Закарпатської області у зв’язку із вступом на посаду Генерального пр

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Від сьогодні призупинено виконання указу президента України про відновлення в посаді Генерального прокурора України Святослава Піскуна. Про це повідомили в адвокатській компанії «Агеєв, Бережний і партнери» і адвокатській компанії «Федур».Адвокатські компанії пояснюють, що дію Указу призупинено на підставі ч. 3 ст.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Новим генпрокурором України може стати Святослав Піскун, який обіймав цю посаду у 2002-2003 роках, повідомляє «Українська правда».

  Як повідомлялося раніше, генпрокурор Геннадій Васильєв подав сьогодні у відставку. Леонід Кучма заявляє, що прийме його відставку.

  2 просмотров. Обсудить (0)