ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

"Регіони" уклали угоду з "Єдиною Росією"

  04 декабря 2020 пятница

  Партія регіонів і Всеросійська політична партія «Єдина Росія» підписали угоду про співпрацю. Виступаючи від імені Партії регіонів, її лідер Віктор Янукович сказав, що цей документ матиме істотний вплив не тільки на розвиток зносин між двома політичними силами, але й на розвиток двосторонніх зносин між країнами.

  За словами Януковича, Партія регіонів і «Єдина Росія» зробили перший крок назустріч один одному напередодні українських парламентських виборів-2006. «Теоретичні розмови про електоральну близькість наших двох політичних сил перейшли з сьогоднішнього дня в практичну площину», - сказав Янукович.

  Янукович також додав, що зміцнення стратегічного партнерства між Україною і Росією буде одним із основних завдань Партії регіонів у сфері зовнішньої політики. У свою чергу, член президії генеральної ради «Єдиної Росії» Костянтин Косачєв, виступаючи від імені партії, сказав, що підписання угоди про співпрацю мусить послужити активізації обміну думками двох партій щодо двосторонніх зносин між Укаїною і Росією. Також, за його словами, передбачається обмін думками про внутрішньополітичну ситуацію як в Україні, так і в Росії.

  Лідером «Єдиної Росії» є голова Державної Думи (нижньої палати) Федеральних Зборів Росії Борис Гризлов.

  Нагадаємо, в квітні секретар Ради національної безпеки і оборони Порошенко і Гризлов обговорили співпрацю партій «Народний союз «Наша Україна» і «Єдина Росія».  За матеріалами «Українських Новин».


  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору