ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Ужгород: Степан Хмара та Юрій Оробець незадоволені роботою правоохоронців

  27 ноября 2020 пятница

  Вчора в Ужгороді гостями Незалежного громадського прес-центру „Закарпатський вибір – 2006” стали народні депутати Верховної Ради України Юрій Оробець та Степан Хмара. Йшлося, зокрема, про розгляд судової справи за фактом побиття депутатів у Закарпатті в день голосування на минулих президентських виборах. Обговорювалася також сучасна політична ситуація у країні.За словами Степана Хмари, його „ дивують деякі кадрові призначення у правоохоронних органах Закарпаття, особливо щодо Тячівського району, де нове керівництво критичної ситуації не виправило. Я матиму зустріч з обласним керівником УМВС в області і висловлю своє занепокоєння ситуацією. Якщо не подіє — звертатимусь безпосередньо до Президента”.

  На запитання журналістів, чому депутат оминає ланку міністра внутрішніх справ, С. Хмара відповів: „З Луценком дуже важко вирішувати питання. Часто конкретні пропозиції він переводить на жарти”.

  Юрій Оробець висловив переконання, що замовником усіх порушень у день виборів та кримінальних дій злочинців був екс-губернатор Закарпаття Іван Різак, яким, у свою чергу, керував Віктор Медведчук. „У Мукачеві була спроба відпрацювати механізм фальсифікації президентських виборів. Можемо стверджувати, що зародки громадянського суспільства в Україні існують, бо народ не проковтнув бруд ні одних виборів, ні інших”, — сказав Ю. Оробець.

  Засіданням 11 липня в Хусті суд над одним із винуватців виборчих погромів не закінчиться. Вирок буде відомим лише за кілька днів. Адвокати обвинуваченого активно захищають клієнта. Вони домоглися, аби підсудний виступав не першим, як було запропоновано судом, а у кінці засідання, вислухавши усі свідчення.


  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору