Ужгород: У боях "стінка на стінку" перемогу серед міських супермаркетів святкував "Дастор"

29 июня 2024 суббота
    23 переглядів

У суботу, 15 грудня, в Ужгороді в спорткомплексі «Юність» пройшли турніри з настільного тенісу, які проводив відділ "Спорт для всіх". Подібні турніри проводилися вперше.У першому турнірі брали участь супермаркети міста Ужгород: «Вопак», «Дастор», «Велика Кишеня».

У кожній із команд було по два учасники. У жінок перше місце зайняла Юля Сингаєвська («Велика Кишеня»), другою стала Зізич Катерина («Дастор»), третьою - Бабич («Велика Кишеня»).

Серед чоловіків найкраще зіграв Павло Беняк із команди «Дастора». Другим став Олексій Поляк («Вопак»), 3 місце у Горвата («Дастор»).

У загальнокомандному заліку золоті нагороди отримав супермаркет «Дастор», другим став «Вопак» і третє місце посіла «Велика Кишеня». За 1 місце команда «Дастора» була нагороджена кубком і грамотами, інших учасників нагородили медалями.

У другому турнірі взяли участь банківські установи. Тут загалом взяло участь 20 чоловіків і 5 жінок. Серед чоловіків перше місце завоював Тиндик Микола («Ексімбанк»), другим став Когут Павло із НБУ, третє місце у Сирохмана Янека (теж із НБУ). Серед жінок найкращою стала Штец Вікторія (ТАС банк), друге місце посіла Анжела Хайтул («Київська Русь»), третє у Марини Манкович із «Ексімбанку». У загальнокомандному заліку перше місце посів НБУ, другим став «Укрексімбанк», третім - «Укрсиббанк», пише закарпатська газета "СПОРТтайм".