Ужгородське "Закарпаття" поступилося одеситам — 0:2

03 июля 2024 среда
    24 переглядів

Одеський “Чорноморець” зумів перервати суху двоматчеву серію ужгородського ОСК “Закарпаття” і здобув другу перемогу в новому чемпіонаті. Але, як не дивно, вже на першій хвилині саме гості мали шанс провести “реактивний” гол, та Голайдо вдарив повз “рамку” воріт з вигідної позиції. Після цього можна згадати хіба що прохід Кобина, який закінчився небезпечним штрафним.

Надалі “Чорноморець” нарешті прокинувся, але перші десять хвилин матчу дали зрозуміти вболівальникам, які прийшли на стадіон, що легкої перемоги не буде.

Далі вже “Чорноморець” показав зуби: Остроушко, Косирін, Нодь грали на нервах в оборонців “Закарпаття”, але не більше. Перший по-справжньому небезпечний момент біля воріт гостей виник на 18-й хвилині, коли подачу Кирлика з правого флангу замикав на дальній стійці Нодь. Однак удар прийняв на себе оборонець, який мужньо кинувся під м’яч, перебуваючи майже на лінії воріт. Відповідь “Закарпаття” була не менш підступною: Ільницький “зарядив гармату” на дальню відстань. Альтман провів м’яч лише зачарованим поглядом. Одразу ж атака одеситів, яка закінчилася кутовим, і Кобин вибив м’яча практично з порожніх воріт після помилки Худжамова. На 25-й хвилині Остроушко і Даниловський показали всім, наскільки ефективним може бути вкидання ауту, але м’яч після удару останнього пролетів поруч зі стійкою. А далі в ужгородців був майже стовідсотковий шанс забити, але вони не змогли ним скористатися. Після віртуозних фінтів Кобина на правому фланзі, його ж дальній навіс замикав Піщур, але з одного метра і без реальної протидії з боку оборонців “Чорноморця” він не зміг поцілити у “рамку” воріт! А на 33-й хвилині після подачі кутового м’яч відскочив на угорського нападника “Чорноморця” Нодя, і той щосили приклався — 1:0. А кінцівку першого тайму “Чорноморець” видав на славу. Але як би Косирін не намагався проштовхнути м’яча в сітку воріт, той всіляко оминав “рамку” воріт Худжамова.

Другий тайм розпочався в дещо спокійному темпі. Пожвавив гру “Чорноморця” Полтавець, який вийшов на заміну в другому таймі. “Закарпаття” ж лише на 60-й хвилині згадало про атаку. Небезпечний прохід здійснив Ільницький, але м’яч після його удару влучив у Піхура. А на 70-й хвилині Полтавець здійснив сольний прохід і виконав блискучу передачу на Косиріна, якому залишалося лише підставити ногу.

Останні хвилини матчу пройшли в обопільних атаках. Але, на щастя для одеситів, усе для них закінчилося добре. Ужгородцям так і не вдалося “розпечатати” ворота Альтмана.

Віктор РЯШКО, головний тренер “Закарпаття”:

— Вітаю “Чорноморець” з перемогою. Ми намагалися грати на рівних з суперником , але на цей момент за майстерністю і підбором гравців одесити об’єктивно сильніші за нас. Ті футболісти, що були покликані замінити наші втрати, на сьогодні ще не готові грати у вищій лізі. Усі вони прийшли з першої ліги, і їм потрібен час, аби обжитися і зігратися. Тому ми не можемо ставити перед ними надприродні завдання.