ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

З 1 липня для підприємців Закарпаття діє "Єдиний реєстраційний офіс"

  28 ноября 2020 суббота

  За дорученням Президента України Віктора Ющенка всі облдержадміністрації, райдержадміністрації і міськвиконкоми повинні були до 1 липня цього року забезпечити реєстрацію суб’єктів підприємницької діяльності за принципом „єдиного вікна”. З цього приводу “UA-Reporter.com” одержав із прес-служби Закарпатської облдержадміністрації коментар заступника голови ОДА Володимира Гоблика: – Принцип „єдиного реєстраційного офісу” покликаний до мінімуму скоротити процедуру реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності. За новими правилами, підприємець всього-на-всього повинен здати заповнену анкету і протягом 3 робочих днів має бути зареєстрований і взятий на облік всіма реєстраційними службами. За 2 місяці проведена велика робота щодо організації і технічного забезпечення єдиних центрів реєстрації. На сьогодні в містах обласного підпорядкування та райцентрах області створено 16 єдиних реєстраційних офісів, а в містах Ужгород і Мукачево – дві реєстраційні палати. Приміщення, де здійснюватимуть реєстрацію підприємців, забезпечені технічно і організаційно, підібрано кваліфіковані кадри. І з сьогоднішнього дня по всій області починають діяти „єдині реєстраційні офіси”.

  Звичайно, для цього треба було адаптувати відомчі реєстри податкової, пенсійного фонду, статистики, фондів соціального страхування. Ще залишилась низка не вирішених питань, пов’язаних з передачею функцій головного управління статистики його районним та міським відділам, а також необхідністю відміни деяких відомчих актів. Для того, аби зняти ці останні бар’єри, на адресу Кабміну, віце-прем’єр-міністра Анатолія Кінаха голова ОДА Віктор Балога надіслав телеграму. І є всі підстави вважати, що протягом місяця всі ці перепони будуть зняті.

  Звертаюсь зараз до підприємців: започаткування „єдиних реєстраційних офісів” – надзвичайно важлива справа. Прийнятою депутатами облради програмою в області має бути створено 35 тисяч нових робочих місць, і за 5 місяців вже виконано 35 відсотків річного плану. Від того, як працюватиме „єдине вікно”, як якісно реєструватимуть підприємців, залежить, чи виконуватиметься ця програма. Підприємець має працювати, а не бігати з паперами. Аби виключити випадки бюрократичної тяганини на місцях, розпорядженням голови ОДА створено „гарячу лінію” для підприємців, і з червня вона працює. Якщо підприємець зателефонує за одним з номерів – 61-35-16, 3-23-77 – його звернення негайно розглянуть і відреагують. Зважаючи на важливість „єдиного реєстраційного офісу”, називаю і номер свого мобільного телефону: 8.067.902.41.64. За необхідності телефонуйте безпосередньо мені.

  Липень буде експериментальним місяцем: за цей час необхідно вирішити всі питання. Наразі такі органи, як статистика, працюватимуть, так би мовити, в ручному режимі. Розробляються спеціальні програми, щоб електронною поштою здійснювався інформаційний обмін між різними структурами державної влади, що мають стосунок до реєстрації.


  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору