ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

За що виселяють викладачів УжНУ?

  15 января 2021 пятница

  Як повідомляє УНІАН, "викладачів Ужгородського національного університету, які не змогли загітувати студентів голосувати за провладного кандидата, виселяють із гуртожитку." З проханням прокоментувати ситуацію „Visnyk.info” звернувся до ректора УжНУ Василя Русина.

  Як повідомив Василь Іванович, гуртожиток №5, про який йдеться, розрахований на 2600 місць. На сьогоднішній день у ньому проживає 2900 осіб. Цим самим порушено санітарні норми проживання в гуртожитках, за якими на одного проживаючого повинно припадати 6 кв. м площі. Їх скорочено уже до 4-х.

  Серед тих, хто проживає в гуртожитку, багато викладачів університету. Згідно ж положення про вищу і середню освіту, у гуртожитках вищих учбових закладів мають право проживати тільки студенти, аспіранти та інтерни. Цього року до університету прийнято ще 59 аспірантів, яким, як з’ясувалося, ордер на проживання в гуртожитку підписано, але реального місця не вистачає.

  З метою покращення умов проживання студентів та аспірантів керівництво вузу прийняло рішення про виселення з гуртожитку викладачів учбового закладу. Як зауважив Русин, більшість із них проживає в гуртожитку багато років, купуючи рухоме майно, але не турбуючись про нерухоме. „Вони піклуються про себе, але забувають, що у першу чергу треба думати про наших дітей, котрі, поступивши до вузу, повинні відчути, що про них турбуються і не мають хвилюватися, де жити”, - сказав ректор.

  За словами В.Русина, керівництво УжНУ цілком діє у правовому полі. Розуміючи, що питання переселення вимагає часу, термін виселення визначили до 1 березня 2005 року. Більше того, викладачам запропонували взяти під свою „опіку” 4-поверховий блочний будинок, у якому знаходилися лабораторні кімнати. Після необхідного ремонту він цілком придатний для проживання. Від альтернативного житла викладачі відмовилися.

  Василь Русин висловив обурення, що акцію, яка, до речі, проводиться щорічно ось уже протягом 30 років, викладачі університету подають як політичний пресинг і тиск. „Мені смішно слухати, нібито їх виселяють тих, хто проголосував за Ющенка. Ніби я можу знати, хто і як голосував,” – сказав В.Русин.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору