ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Закарпатська прокуратура: "Відкритий лист" Сергія Ратушняка до Президента України містив неправдиву інформацію щодо голови Закарпатської ОДА

  23 ноября 2020 понедельник

  На початку серпня народний депутат України Сергій Ратушняк звернувся через підконтрольні йому ЗМІ з „відкритим листом” до Віктора Ющенка, що містив ряд узагальнених звинувачень на адресу голови Закарпатської облдержадміністрації Віктора Балоги. Зазначеному зверненню передували два інтерв’ю в регіональних газетах „Старий Замок-Паланок” та „Неділя”, де народний депутат у звичній для себе манері, з-поміж іншого, припустився прямих образ на адресу керівника Закарпаття. Віктор Балога спростував наведені в цих публікаціях факти в коментарях прес-служби ОДА, інтерв’ю закарпатським ЗМІ та в ході щотижневих прес-конференцій. А заодно звернувся в прокуратуру Закарпаття з проханням провести перевірку за фактом публікації „відкритого листа” і, у випадку підтвердження наведених у там фактів, порушити проти себе ж кримінальну справу.Як значиться у відповіді прокуратури Закарпатської області, „за наслідками перевірки в порушенні кримінальної справи по фактах, викладених у вищевказаній газетній публікації щодо незаконних кадрових призначень на керівні посади обласної державної адміністрації, бюджетних асигнувань на користь ТОВ „Барва”, приватизації Облфармації, незаконного відчуження нерухомості споживчої кооперації та тиску на керівників санаторіїв з метою їх звільнення відмовлено на підставі п.2 ст.6 КПК України.” Тобто, за відсутністю складу злочину.

  Закарпатські політологи сходяться на думці, що конфлікт між Сергієм Ратушняком і Віктором Балогою, спричинений публікаціями останнього в закарпатських ЗМІ, символізує неофіційний старт на Закарпатті передвиборної кампанії-2006. Адже Віктор Балога очолює Закарпатську обласну організацію політичної партії „Народний союз Наша Україна”, а Сергій Ратушняк, вшосте змінивши політичну орієнтацію і фракційну приналежність в парламенті України, віднедавна очолив обласну організацію Народної партії України. Сам Віктор Балога, окрім цього, пояснює активність свого опонента „майже десятирічним прагненням Сергія Ратушняка посісти головне владне крісло Закарпаття”, повідомили „UA-Reporter.com” у прес-службі Закарпатської ОДА.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору