ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
уряд

уряд

  22 января 2020 среда

  Завтра, у вівторок, 26 лютого, о 13.00 відбудеться засідання Ужгородського прес-клубу на тему «Які стратегічні програми готує уряду України Закарпаття».Із журналістами зустрінуться регіональний експерт із стратегічного планування Олег Лукша та міжнародний експерт Уїльям Парді, які розкажуть про результати засідань п’яти робочих груп по стратегіч

  3 просмотров. Обсудить (1)

  Кабінет міністрів України виділив Закарпатській облдержадміністрації 10 млн. грн. для ліквідації наслідків стихії, яка завдала збитків області упродовж 18-19 травня цього року, – повідомив 8 серпня власний кореспондент Західної інформаційної корпорації.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Президент Німеччини Хорст Келер розпустив бундестаг. Це рішення відкриває дорогу для проведення в країні дострокових парламентських виборів.Про розпуск парламенту глава держави заявив у спеціальному телезверненні. Рішення стало наслідком вотуму недовіри канцлеру Німеччини Герхарду Шредеру. За це висловилися більшість депутатів 1 липня.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Експертів Міжнародного валютного фонду непокоїть українська інфляція.В МВФ підрахували, що до кінця цього року ціни зростуть майже на 15%. Тим часом уряд прогнозує лише 9,8%.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Офіс президента Франції Жака Ширака оголосив склад нового кабінету міністрів, формування якого два дні тому було доручено Домініку де Вільпену.Міністром закордонних справ країни призначено Філіпа Дуст-Блазі, який раніше займав пост міністра охорони здоров’я, міністром внутрішніх справ і держміністром - лідера пропрезидентської партії «Союз за на

  4 просмотров. Обсудить (0)

  У Києві проходить другий етап V Всеукраїнської конференції Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), в роботі якої приймає участь делегація від колишніх воїнів-"афганців" на чолі з головою Закарпатської територіальної організації УСВА Сергієм Слободянюком.290 делегатів конференції ухвалили рішення про стратегічне парт

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Лидер фракции СДПУ(о) в парламенте Леонид Кравчук считает, что премьера Юлию Тимошенко могут «сдать» уже в июне-июле, передает «Обком».«Думаю, разворачивается борьба за российское направление, - говорит Кравчук. - И, скорее всего, в данном вопросе предпочтение отдадут Порошенко...

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко пропонує оприлюднити документи про освіту всіх членів уряду. Про це Тимошенко сказала в ході прес-конференції в середу, повідомляє кореспондент «proUA».

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Кабінет Міністрів України пропонує Верховній Раді України прийняти проект закону про зміни до державного бюджету на 2005 рік, збільшивши прибуткову частину до 108,2 млрд. грн., витратну частину – до 113,6 млрд.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Уже цієї осені уряд Ю. Тимошенко можуть відправити у відставку. Таке передбачення зробив російський політтехнолог Станіслав Бєлковський.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Учора під кінець дня стало відомо, що Віктор Ющенко підписав указ про призначення Петра Порошенка секретарем Ради національної безпеки і оборони.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко поки що не відчуває опору своїй діяльності. Про це вона заявила сьогодні на брифінгу в Києві.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Позачергове пленарне засідання Верховної Ради України закрито. Про це оголосив спікер парламенту Володимир Литвин, передає кореспондент ForUm’у.

  За його словами, наступне засіданні ВРУ відбудеться 14 грудня о 10.00 годині.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Значні соціально-економічні досягнення, які має у своєму активі Уряд, очолюваний Віктором Януковичем, окрім усього іншого, обумовлені чіткою, організованою і злагодженою роботою всіх ланок Кабміну і центральних органів виконавчої влади, а також тісною взаємодією та співпрацею з регіонами держави.

  4 просмотров. Обсудить (0)