ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
візит

візит

  19 февраля 2018 понедельник

  Делімітація українсько-російського кордону, спрощення процедури отримання громадянства та перетину кордонів - це лише деякі з широкого кола питань, котрі будуть обговорювати російський та український лідери сьогодні в Києві. Президент Путін опівдні прилітає до Києва з першим офіційним візитом за часів нової влади в Україні.

  0 просмотров. Обсудить (0)

  Найближчим часом у Москві повинна відбутися зустріч прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко з її російським колегою Михайлом Фрадковим. Про це повідомило поінформоване джерело в уряді Росії. "Зустріч готується, вона відбудеться найближчим часом і, найімовірніше, у Москві", - сказала ця людина.

  3 просмотров. Обсудить (0)
  Загрузка...

  Віктор Янукович привітав мешканців Чопа, Великої Доброні та Берегова з Новим Роком та Різдвом Христовим!

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогоднішній візит Прем'єр-міністра України Віктора Януковича в Закарпатську область у цілому залишив приємні враження. Принаймні, у представників друкованих та електронних ЗМІ, які супроводжували керівника уряду, а також у всіх тих, хто встиг за цей короткий проміжок часу поспілкуватися з ним.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Прем'єр-міністр Віктор Янукович, кандидат у Президенти, у середу 6 жовтня відвідає Закарпатську область для ознайомлення із ситуацією в регіоні.

  2 просмотров. Обсудить (0)