ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Голова інтернет партії Дмитро Голубов, фінансист Femen, прагне купити у Сергія Ківалова телеканал «Нова Одеса»

  06 апреля 2020 понедельник
  Аватар пользователя Екатерина Журавлева

  0001.jpgОсь є хлопці, які шукають шляхи миттєвого збагачення навіть не соромлячись крадіжок тим більш, що з розвитком інформаційних технологій з’явилось багато завуальованих методів розжитись чужими грошима.
  Так і Дмитро Голубов зробив ставку на навчання хакерським атакам та навіть чутки ходять, що в свій час зміг таки зробити крадіжку віку та зняти не один мільйон доларів з банківської системи США. Ось тільки потім довелось йому з американськими правоохоронними органами вести розмову, але, ось несподіванка вийшла, щось він їм таке запропонував, що вийшов чистим з води.
  Але потім він одразу чомусь створив Інтернет партію України, проект якої йому особисто розробив ні хто-небудь, а відомий російський політтехнолог Ігор Шувалов. Ось так зі звичайного комп’ютерного злочинця Дмитро перетворився у світило комп’ютерних технологій та борця за соціальну справедливість. Але ж, розуміємо, що це лише маска, під якої знаходиться звичайний крадій, доля котрого цілком залежить від заокеанських друзів. А під ширмою своє партії Дмитро проводить політику далеко не в інтересах українців та навіть Femen розпочав фінансувати, замість того, щоб наприклад сиротам допомогти. Але це в його інтереси аж ні як не входить.
  Дмитро, отримуючи доходи з сумнівних джерел, кожного дня ломає голову, як же надурити тих пересічених українців та вкрасти в кого-небудь електорат для свого політичного росту. Ось і знайшов відповідь – це можна зробити завдяки засобам масової інформації, тому почав Дмитро проробляти питання купівлі телеканалу «Нова Одеса». Але як відомо одесити – люди кмітливі та не дадуть себе надурити навіть таким «остапам бендерам» як Голубов.

  Рейтинг: