ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Інвестиційний ресурс України

  26 сентября 2022 понедельник
  Аватар пользователя Demchak

  Інвестиційний ресурс - це те, що ще недооцінене сьогодні, може мати зовсім іншу цінність завтра, і не фінансову.

  Зупинюся на трьох основних, на мою думку, інвестиційних сегментах України.

  Хліб усьому голова.

  Агропромислова світова Мекка. Так, саме такою може стати наша країна. Помірний клімат, родючі землі і досвід, колишня житниця всього Радянського Союзу. Ми і зараз не втратили шанс, а ситуація з посухою та подальшим значним підвищенням світових цін на зернові культури, лише пряме тому підтвердження. Ми не можемо приймати участь в великих світових іграх в багатьох секторах економіки, але що стосується зернових, то це можливо. Хоча на сьогодні, ми й не можемо похвалитися провідними позиціями, але при помірній, довгостроковій та цілеспрямованій державній підтримці сільського господарства, ми зможемо стати світовими лідерами.

  Кадри вирішують все.

  Українці завжди користуються попитом за кордоном. Толерантність нації - підтверджується сьогодні. Формується новий кадровий резерв молодих і здібних креативних людей. Це другий український інвестиційний ресурс.

  Геополітика.

  Вдале географічне розташування країни дає нам карт-бланш маніпулювати перетином світових інтересів - транспортних, військових, економічних, торгових, політичних. Місток між Європою, Російською Федерацією та Азією унікальність, з якою важко сперечатися. Підтримуючи в розумній мірі багатовекторність, ми можемо стати центром перетину цих інтересів, а можливо, в подальшому, і центром прийняття рішення.