ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Партії регіонів загрожує електоральна катастрофа

  24 сентября 2022 суббота
  Аватар пользователя ВО Тризуб

  Партії регіонів загрожує справжня електоральна катастрофа – вже зараз соціологи фіксують втрату нею першої позиції у передвиборчих рейтингах. І це в ситуації, коли влада перебуває у виключно сприятливих інформаційних умовах. Про це пише Леонід Александров у статті для Тижня.

  Автор відзначає, що ситуація ще більше погіршиться, коли опозиціонери отримають можливість агітувати проти партії влади в регіонах, коли вони зможуть хоча б у рамках своєї квоти виступати на телебаченні – місцевому та центральному, коли вони проводитимуть кампанію «від дверей до дверей».

  Перші симптоми того, що станеться, можна було спостерігати під час довиборів у органи місцевого самоврядування у Київській, Вінницькій, Житомирській областях.

  «Влада або з тріском програє, або змушена буде задіяти «мукачівський» сценарій. Отже, пошук прийнятної «стратегії успіху» для Банкової є актуальним як ніколи», – пише автор.

  Він відзначає, що в даній ситуації найоптимальнішим сценарієм для влади є перенесення виборів на 2015 рік, про що час від часу відбуваються санкціоновані самою ж владою витоки інформації.

  «Але такий розвиток подій є одночасно і найнебезпечнішим для Банкової, оскільки може мати одразу два катастрофічні для неї наслідки – жорстку реакцію Заходу (до запровадження санкцій) та соціально-політичний вибух в країні (оскільки в такий спосіб населення позбавлять можливості легітимно змінити ситуацію в Україні)», - пише автор.

  Детальніше про це читайте у статті «Влада готує удар по об’єднаній опозиції»

  Тиждень