ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Відповідь пану Федакови на його питання про русинство

  24 мая 2022 вторник
  Аватар пользователя Микола Жалива

  В США всі - американці (янкі) і вони тим гордяться.
  Парадоксально, але проблема русинства в українстві, дійсно багато людей не хоче себе ідентифікувати з нацією, яка не може: наприклад за 20 років незалежності прийняти свій головний герб, та живе за законами, які були прийняті ще в 60-тих роках минулого століття, ще іншою державою.
  Українці отримав незалежність не можуть нею розпорядитися: - корупція,крадіжка народного добра,природних ресурсів, бідність більшості населення та захмарні статки багатих - це Україна. Хто хоче жити в такій державі? Тому русинство є своєрідним протестом і бажанням змінити цю вибачте дебільну систему.
  Може Федакам живеться і добре, але 99% населення України живе в злиднях.

  Правда згоден з Федакою в тому, що деякі лідери русинів виступають в ролі вічно гнаних та «обіжених».
  Давайте бути відвертим, сьогоднішня влада не перешкоджає розвитку русинства, є багато чиновників, які працюють в цій владі і підтримують русинів.
  Законно, якщо буде іти мова про відокремлення від України, ніхто за таке «по головці не погладить».
  Вважаю, що русинський рух повинен додержуватися законів України і діяти в законному правовому полі, тоді не буде ніяких проблем з СБУ, та іншими силовими структурами.
  Питання автономії Закарпаття та визнання русин, вважаю законним і добиватися виконання волевиявлення референдуму 1991 року – головним.
  При тому не забувати про культурну спадщину нашого русинського народу, не дати «похерити», наші національні традиції та культуру.

  П,С. хочу упередити деяких коментаторів і заявити : «Ніякого відношення до сьогоднішньої влади я не маю, не займаю ніяких державних посад, не є членом ніякої політичної партії».
  Микола Староста