ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Запрошення на прес-конференцію ПАТ "Укрсоцбанк", UNICREDIT BANK™, присвячену презентації чотирьох спільних соціальних проектів U

  23 мая 2022 понедельник
  Аватар пользователя Петро Гецко

  ПАТ "Укрсоцбанк", що працює під торговою маркою UniCredit Bank, UniCredit Foundation та Фонд Східна Європа запрошують Вас на спільну прес-конференцію, на якій організації презентують чотири соціальні проекти, спрямовані на соціальну інтеграцію вразливих груп населення та розвиток громад в Україні.

  Прес - конференція відбудеться 11 грудня 2012 року, у вівторок, об 11:00 у приміщенні головного офісу ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™, за адресою: м. Київ, вул. Ковпака 29.

  Програма заходу:

  10.40 – 11.00 акредитація представників ЗМІ на участь у прес-конференції;
  11.00 – 12.00 прес-конференція;
  12.00 – 13.00 кава-брейк.

  Заявлені спікери на прес - конференції:

  Борис Тимонькін, Голова Правління ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™;
  Мауріціо Каррара, Голова UniCredit Foundation;
  Віктор Лях, Президент Фонду Східна Європа.

  Протягом прес-конференції ви почуєте про:
  Чотири соціальні проекти, які стосуються актуальних проблем соціальної інтеграції вразливих груп населення віддалених куточків Країни та спрямовані на їх вирішення, а саме: центр соціальної активності для людей похилого віку в с. Жовтневе (Полтавська область), популяризація здорового способу життя серед учнів ПТУ Житомира і Бердичева, підвищення якості освіти для вразливої молоді в Умані (Черкаська область), соціальна інтеграція молоді з інвалідністю через професійне навчання і трудову терапію у Пирятині (Полтавська область).
  Очікувані результати від реалізації проектів;
  Внутрішній проект "Your choice, your project" - додаткове фінансування одного з чотирьох проектів.

  Після прес-конференції у Вас також буде можливість поспілкуватися зі спікерами особисто та уточнити питання, які Вас цікавлять. Для того, щоб організувати Ваше спілкування із спікерами найбільш ефективно, будь ласка, уточніть з ким саме Ви плануєте поспілкуватися після офіційної частини прес-конференції.

  Будь ласка, підтвердить своє бажання бути присутнім на прес-конференції, а також наміри поспілкуватися із спікерами особисто, зв’язавшись із головним фахівцем управління зовнішніх комунікацій ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™, Катериною Шенгеля за адресою [email protected] або за телефоном +380 44 230 32 56 до 12.00 10 грудня (понеділок) 2012 року.

  З повагою,
  Департамент корпоративної ідентичності та комунікацій ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™, UniCredit Foundation та Фонд Східна Європа.