ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Передвиборне Закарпаття приємно вразило представників СНД

  16 июня 2024 воскресенье
  96 переглядів

  За перебігом президентських виборів в Україні в цілому та Закарпатті зокрема спостерігатимуть численні міжнародні організації. Серед них і представники Співдружності Незалежних Держав, яку на Закарпатті представлятимуть радники виконкому СНД Азар Усманов, Василь Мордашов та начальник відділу виконкому СНД Ірина Оконова.

  Як стало відомо “UA-reporter.com», в Ужгороді з представниками СНД мав зустріч голова Закарпатської облдержадміністрації Іван Різак. Під час зустрічі представники СНД передусім поділилися своїми першими враженнями від перебування в Закарпатті. Найбільше, що їх приємно вразило, — передвиборчий спокій, не відчувається ніякого тиску. А свою головну мету представники Співдружності Незалежних Держав вбачають у прагненні бути максимально об’єктивними і неупередженими.

  Як підкреслив керівник групи Азар Усманов, вони будуть лише фіксувати те, що відбувається в ході виборів, без усіляких підказок чи порад. У свою чергу Іван Різак повідомив міжнародних спостерігачів про кроки обласної влади щодо організації виборів. Зауважив, що безпосередня близькість Закарпаття до кордонів Євросоюзу ставить високі вимоги стосовно їх проведення. Тому зробить усе можливе, аби забезпечити перебіг президентських виборів в області в правовому полі і згідно з чинним законодавством.

  Голова Закарпатської ОДА зустрівся з представниками ОБСЄ

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору