ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Представники Міжнародної організації “За справедливі вибори” відвідали Закарпаття

  19 января 2021 вторник

  З наближенням президентських виборів область відвідують численні делегації спостерігачів. Учора Закарпатську області відвідали представники міжнародної організації „За справедливі вибори”.

  Під час зустрічі в Ужгороді з головою Закарпатської ОДА Іваном Різаком гості поділилися враженнями від побаченогов ході свого перебування в районах краю, де вони ознайомилися з роботою територіальних та дільничих виборчих комісій, зустрілися з головами РДА, міськвиконкомів, керівниками різних політичних партій та виборцями. Як стало відомо “UA-reporter.com”, спостерігачі також цікавилися діяльністю неурядових організацій Закарпаття, ходом підготовки на місцях до проведення виборів та дотриманням при цьому вимог чинного законодавства. Представники міжнародної організації „За справедливі вибори” зауважили, що залишилися задоволеними процесом підготовки виборчого процесу в краї.

  У свою чергу Іван Різак проінформував гостей про соціально-економічну та суспільно-політичну ситуацію в регіоні. Керівник краю запевнив міжнародних спостерігачів, що що органи виконавчої влади зроблять все, аби вибори пройшли чесно, прозоро і демократично, без порушень, які б вплинули на результати виборів. Закарпаттю близькі економічних та політичних стандартів Європи і рівняється на них.
  Передвиборне Закарпаття приємно вразило представників СНД
  Голова Закарпатської ОДА зустрівся з представниками ОБСЄ

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Рейтинг: 
  Письмо редактору