ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

В Ужгороді — комунальний жах!

  29 ноября 2020 воскресенье

  Кому з мешканців обласного центру Закарпаття м.Ужгород невідомі комунальні проблеми? Відсутність тепла в квартирах (не дивлячись на те, що до будинку теплоносій подано), проблеми з подачею води, затоплені підвали, забиті стояки, дахи, що протікають, засмічені подвір’я, розбиті під’їзди, – всі ті питання, за вирішення яких відповідальні ЖРЕРи.

  У чому криється суть проблеми? Більшість ЖРЕРІВ зараз є приватними компаніями: ТОВ “ОІР-Сервіс” (кол. ЖРЕР №1), ТОВ “Підзамок” (кол. ЖРЕР №2), ТОВ “Дім” (кол. ЖРЕР №3), ТОВ “Житло-Сервіс” (кол. ЖРЕР №7) та ТОВ “Добробут” (кол. ЖРЕР №9). Саме на їх діяльність і є найбільше нарікань з боку ужгородців. Так хто ж винен у всіх комунальних негараздах ужгородців?

  У бутність свою міським головою Сергій Ратушняк разом із своїм першим заступником Степаном Сембером та головою Фонду комунального майна міста Василем Маргітою приватизували ЖРЕРи заради власної наживи.

  "Клуб професійних журналістів Закарпаття"
  Мешканцi Ужгорода залишилися без жодної лазнi
  Фракція соціалістів в Ужгородській міській раді найактивніше допомагає людям
  Через бездушність працівників ЖРЕР-3 71-річна ужгородка-інвалід змушена переїжджати із власної квартири до рідні

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору

  Комментарии

  Аватар пользователя Гость

  ужас, хлопці. Вибори ж закінчаться, а життя продовжуватиметься й надалі. Друкуючи цю гидоту ви опускаєтеся до рівня бомжів. При чому тут Сембер і Ратушняк? Яким чином вони приватизували ЖРЕРи? Ваш клуб професійнихжурналістів - не що інше, як збіговисько есдеківських недобитків.

  Аватар пользователя Гость

  Слобода, все більше дивуюся твоїй убогості. Криза жанру?

  Аватар пользователя Гость

  Не знаю что тебя ТАК шокировало - то что рата в 1997 приватизировал жеки или СЕГОДНЯШНЕЕ СОСТОЯНИЕ КОМУНАЛЬНОГО ХОЗЯЙСТВА?

  Аватар пользователя Гость

  Чушь.