ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Властям города Хуст безразлично, чем и как живут горожане (ФОТО)

  06 июня 2020 суббота
  Аватар пользователя corsov
  Город Хуст попал в рейтинг 10 худших городов Украины

  Город Хуст попал в рейтинг 10 худших городов Украины. Об этом свидетельствуют результаты исследования, которые представил политолог, кандидат политических наук, руководитель исследовательских программ аналитического центра "Universitas" Алексей Якубин.  Можно всячески относиться к подобным исследованиям, но Хуст в данную категорию попал случайно. Город словно отстал в своем развитии, а местные власти во главе с мэром Владимиром Кащуком не слишком озабочены тем, как улучшить ифраструктуру города. Взять хотя бы во внимание состояние дорог. Ситуация здесь достаточно катастрофическая, - текущие ремонты практически не проводятся. Это, кстати, отметили и немало туристов, посетивших Хуст. Разумеется, и жители города не в восторге от такого положения вещей. Первая столица Карпатской Украины заслуживает большего!
  Жители города, с которыми мы общались, отмечают, что возлагали большие надежды на нового мэра, но тот не оправдывает об их надеждах. Говорят, что из кабинетов горсовета не замечают проблем, в которых погряз город. Собственно говоря, во все времена оценка деятельности власти определялась не хорошими отчетами или надутыми показателям, а людьми, которые делегировали полномочия мэру и его команде.
  По словам хустян, их стремление видеть родной город чистым, опрятным и с дорогами хорошего качества при этой властной команде вряд ли возможно. Ведь создается впечатление, что чиновники горсовета заботятся лишь о собственных интересах, тогда как интересы жителей Хуста остаются вне их внимания.
  Василий ИГНАТ  2.jpg
  3_0.jpg
  4.jpg
  5.jpg
  6.jpg
  7.jpg
  8.jpg

  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Рейтинг: 
  Письмо редактору

  Комментарии

  Аватар пользователя Гость

  Жителі Хуста отримали ту владу на яку заслужили тому ,що не треба було Кащука допустити в черговий раз до корита!

  Аватар пользователя Гость

  мер так ганьбиться за город шо ань жеби у ньго пукаютю

  Аватар пользователя Гость

  Іноді такі гучні виклики як "Властям города Хуст безразлично, чем и как живут горожане " викликають обурення. Воно викликається не через прихильість до місцевої влади, а через ставлення наших Хустян до певних ситуації. Чому жителі Хуста постійно вимагають лише від влади якихось дій, а де поділась самокритика і вимоги до себе як до частинки міста в якому ти проживаєш адже не місце красить людину ,а людина місце. А на даному етапі морально, етичного і духовного розвитку навіть в цілому нашої країни людям скільки не давай всеодно мало буде. Більше того жителі нашого міста відомі і у Виноградові і в Тячеві і в інших місцях де молодь зявлялась на дискотеках своїм "Талантом" до бійок, розрух,забруднення і знищення навіть чужих міст а не тільки свого. Можна навіть навести конкретні приклади, серед яких і Хустський центральний парк. Відбудова даного парку проводилась тричі і за всі рази нашими людьми на протязі буквально одного місяця він був розрушений. В 2010 році у міському парку відбулося урочисте відкриття алеї скульптур, створених митцями під час пленеру «Мелодія каменю», ініційованого та проведеного Хустською міською радою спільно із місцевою картинною галереєю. У ході пленеру 12 скульпторів із 4 країн світу втілювали у камені та мармурі власні творчі ідеї. Пройдіться парком сьогодні, скульптури рознисані різними (в тому числі і не цензурними) словами. І це ставлення і "повага" наших мешканців до іноземців, до творчості до людського труду до подарунків і т.д. Те саме стосується і відновлениої в минулому році алеї , де на даний час урни для сміття вирвані з битону, розбиті, лавки розфарбовані з вищербленими написами і так само деякі розбиті. Проходячи тою алеєю часто можна побачити людей різного віку які сидять біля урн і лузають насіння на землю. Можливо вони вважають що мер такий поганий бо не прийшов за ними підібрати. А саме погане, що це бачать діти, і кращого від них чекати неможливо. Добре було зауважено, що в Хусті вивезенням побутових відходів так само як і у Виноградові займається ТОВ "АВЕ" однак в нашому місті на багато брудніше, тож можливо в такій ситуації ганьба не меру яки забезпечив вивезення сміття таке саме як і наших сусідів, а ганьба НАМ, жителям нашого міста. І таких прикладів і стуацій безліч, незчисленна кількість. Тож поки ми не навчимось якщо не робити щось для міста, а елементарно не руйнувати його і берегти, жодних змін не відбудеться, бодай мером був кожний з нас. Кращого ніхто нічого не зробив би. Я б порадила подивитись документальне кіно про катастрофу в Японії "Апокаліпсіс" і побачити , що таке нація і яка її роль у відновленні і побудові держави (і міста також).

  Аватар пользователя Гость

  Кого вибрали - те і мають. Мені їх не шкода.

  Аватар пользователя Гость

  При мацкалях краще било

  Аватар пользователя Гость

  Який мер такий і город!Хай Хуст бере приклад з м.Тячів)))! :)

  Аватар пользователя Гость

  На фото центр міста

  Аватар пользователя Гость

  Город Хуст попал в рейтинг 10 худших городов Украины.

  **************

  Ну и что? Ужгород возглавляет этот рейтинг уже лет 20.

  Аватар пользователя Гость

  У цьому вароші краде сам ІВАН БАЛОГА, поки не знає про це Віктор Балога, тому про Хуст або файноє пишить або нічого.

  Аватар пользователя Гость

  Были бы тут венгры или чехи увидели бы вид города !

  Аватар пользователя Гость

  засрали файный варош. Ны соби аны людям

  Аватар пользователя Гость

  Хуст контрольований братами Балогами,які тепер розкрадають,\ що можна.Скільки лиш тепер спишуть на сакури,які висохли.А замок-ганьба.

  Аватар пользователя Гость

  Так ісміття прибирае Балогівська мукачивська фіима "Аve" із 90 відсотків капіталу ІВана Балоги.Сміття в Хусті не вивозиться.

  Аватар пользователя Гость

  Абсолютно правильна статья.Мер займаєтся лише самопіаром, все свою роботу закинув на заступників, а ті "рулять". Ще одне чим займается мер,і міська рада- то воює з підприємцями , любими шляхами вибиваючи гроші нібито "на користь" громади., а на фото видно застосування ЦИХ грошей. Ціна продажі землі в м.Хуст залежить від "приближеності " до п. Кащука (від 1200гр до 158гр за квадратний метр) , причому на одинакових ділянках. Ось де вбачаются прояви корупції. Маючи мавчазну "єцунівську більшість" мер не переймаєтся прийнятям любого потрібного рішення, а результат як кажуть "на лицо" точніше на ФОТО.

  Аватар пользователя Гость

  На фото настоящая ЕВРОПА)))))))

  Аватар пользователя Гость

  Фаттьове ви коли у вариші останній раз били? ото фотки річної давності на них ще білборди Кащука еред виборами і стара музична школа перед собором котрої вже неє. Не войотіт дурно ліпше самі щось учиніт на благо вариша :)

  Аватар пользователя Гость

  Я недавно був. Нич ся не міняє. Місто загниває. Раньше Виноградово не рівня було Хусту даже й близько, а зара Хуст уд Виноградова далеко-далеко назад пушов. І в тому Виноградові тоже Аве мусор вивозить - Айбо там намного чисто май чим у Хусті і дороги нигда не такі як у вас у вариші. Ганьба має бути і старому і новому меру.

  Аватар пользователя Гость

  Майже у Виноградові люди на зимлю сміття не мечут тай не уносят міхи просто на вулицю завто там і май чисто. Самі гойкати бируєме а що чиниме аби вариш став май ліпшим? Но а просто казати що мер нич не чинит не варто почитайте мало і инаку інформацію http://khust-miskrada.gov.ua

  Аватар пользователя Гость

  Zoli іди ти!!!!та помовчи мало.

  Аватар пользователя Гость

  най иде нахер и ваш балога,одна фойта крадучи,и вси иси балоги котри у власти.А теперь ответ "Ксю" коби било чисто и в порядок проведени ремонти и охайнисть миста то и люди би сокотили то всьо.канешно ти тепер захищаеш свого татка