ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

ВР відмовилася міняти Закон «Про вибори Президента України»

  24 января 2021 воскресенье

  Верховна Рада України відмовилася повертатися до розгляду законопроекту про внесення змін до Закону «Про вибори Президента України». За таку пропозицію проголосували тільки 196 народних депутатів.

  Проти того, щоб вносити зміни в Закон про вибори, голосували фракції «Регіони України», КПУ, СДПУ(о), «Трудова Україна», «Союз», «Єдина Україна» і «Демократичні ініціативи».

  Як повідомив голова Верховної Ради Володимир Литвин, щойно у ВР з цього питання закінчилися консультації лідерів фракцій, в ході яких звучали думки як «за», так і «проти» внесення змін до Закону «Про вибори Президента України». За словами спікера, основним аргументом «за» було те, що списки виборців були складені недбало і через це багато виборців не змогли скористатися своїм виборчим правом, а також через пробіли в Законі була можливість голосувати кілька разів за відкріпними талонами.

  А основним аргументом проти того, щоб приймати зміни до Закону про вибори президента, зазначив В.Литвин, було те, що до другого туру виборів залишилося дуже мало часу, і якщо навіть ВР ухвалить зміни, то Президент може не встигнути підписати Закон і тоді виборчий процес буде дезорганізований.

  Нагадаємо, законопроект про внесення змін до Закону «Про вибори Президента України» пропонував, зокрема, ставити штамп у паспорт при голосуванні.

  ProUA
  ВРУ ухвалила закон про загальнообов’язкове держсоцстрахування студентів
  Верховна Рада відхилила розгляд проекту бюджету-2005

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору