ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

За всеукраїнський "Золотий кадуцей" змагатимуться четверо закарпатських ЗМІ

  24 января 2021 воскресенье

  Закарпатська ОДТРК, радіо "Світ ФМ", газети "Новини Закарпаття" та "Вісник Хустщини" стали переможцями обласного етапу Всеукраїнського конкурсу на краще висвітлення засобами масової інформації діяльності державної податкової служби.

  Цього тижня журналісти вказаних видань приймали вітання від голови облДПА Андрія Скіб'яка, його перших заступників Степана Даниляка і Романа Павелка, начальника відділу громадських зв’язків та масово-роз’яснювальної роботи Івана Діуса, керівників Закарпатської філії журналу "Вісник податкової служби" Ольги Переверзєвої і регіонального відділення благодійного фонду "Професіонал" Юрія Гартнера.

  Спеціальний приз конкурсу — "Золотий кадуцей" — вручатимуть уже в столиці тим, хто зможе перемогти на заключному етапі. Дійти до фінішу і отримати головну нагороду із рук голови ДПА України Федора Ярошенка голова ДПА в Закарпатській області побажав і присутнім. Разом з тим Андрій Скіб'як подякував журналістам за тісну співпрацю і порозуміння та висловив сподівання, що позитивні доробки матимуть місце і в майбутньому.
  Тільки одна операція податківців Закарпаття принесла бюджету понад 100 тис. грн.
  Податкові новини Закарпаття

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору