ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Штаб оцінив ситуацію в Балаклії, люди повертаються до міста

23 января 2018 вторник
Аватар пользователя Firefly

Станом на ранок, 24 березня, на 65-му арсеналі Міноборони поблизу міста Балаклія на Харківщині вдалося мінімізувати кількість вибухів та рятувальники приступили до ліквідації наслідків НС.
Про це повідомила прес-служба Міністерства оборони.
Координаційний штаб провів розширену нараду, на якій заступник міністра, генерал-лейтенан Ігор Павловський дав розпорядження щодо дій силових структур та місцевої влади при ліквідації наслідків поблизу Балаклії.
"Зараз суттєво зменшилась кількість вибухів. Зранку проведено повітряну і наземну розвідку. За їхніми результатами, можна казати про те, що етап локалізації завершено і ми, військові, приступаємо до етапу практичної ліквідації негативних наслідків", - зазначив Павловський.
Повідомляється, що на місці НС працює близько тисячі військових ЗСУ та більше півтисячі рятувальників. Також на прилеглих до арсеналу територіях сотня правоохоронців цілодобово патрулює ділянку.
Голова райдержадміністрації Степан Масельський повідомив, що деякі мешканці міста почали повертатися до своїх домівок.
"Спільно з представниками піротехнічних служб та правоохоронцями ми розподілимо районний центр на сектори, аби перевірити рівень небезпеки та наявності вибухонебезпечних предметів. Дуже важливо, аби населені пункти були забезпечені хлібом, ліками та предметами першої необхідності. Дуже добре, що все триває спокійно, без метушні і у нас відпрацьована співпраця із військовими", - доповів Масельський.

Интернет-издание
UA-Reporter.com
Рейтинг: 
Письмо редактору
Загрузка...