ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Українці знищать надії виробників неякісного молока

22 января 2018 понедельник
Аватар пользователя Firefly

Українські розробники придумали, як отримувати від дрібних виробників та фермерських господарств якісне молоко, без води та будь-яких домішок.


Вони створили мобільну станцію прийому молока і вже представили свою розробку на виставці "Агро-2017".


Станція має чотири функції: ідентифікація продукції, визначення її якості, зберігання та транспортування. Вона може працювати на базі будь-якого автомобіля.


Система оснащена JPS каналом. Оператор наземної станції може бачити, яке молоко надійшло в молоковоз, скільки і якої воно якості. Окрім комп’ютера й аналізатора, установка обладнана бочкою ємністю 1,8 куб.м. Вона розділена на дві частини. В одній накопичується молоко першого гатунку, в іншій – другого, є тут і бачок для зливу.


За словами сервісного інженера компанії-розробника Сергія Ничипорука, клієнт може ввести на пульті системи координати своєї угоди чи номер телефона, залити молоко в систему, після чого продукція зважується, аналізується за сімома параметрами якості, затим визначається ціна і загальна вартість партії. Потім виробнику тут же автоматично переказуються гроші на рахунок у будь-якому банку.


Якщо молоко прокисле чи розбавлене, воно зливається і повертається людині, котра його принесла.


Такий апарат не має аналогів у світі. Він уже кілька місяців відпрацював у Першому молочному кооперативі, збираючи сировину по селах, і показав себе чудово. Тепер планується запуск молочного комбайна у серійне виробництво.


Система коштує близько 20-22 тис євро разом із машиною. Окремо лабораторія обійдеться у 5 тисяч євро.

Интернет-издание
UA-Reporter.com
Рейтинг: 
Письмо редактору
Загрузка...