Додати новий коментар

26 квітня 2024 п'ятниця

Мукачівські прикордонники краще всіх зіграли у футбол у Чернівцях

27 переглядів

2009.jpgДругий тур змагань з міні-футболу на Кубок Голови Державної прикордонної служби України відбувся 7-8 вересня у Чернівцях. Переможець змагань був визначений після серії післяматчевих пенальті. Перше місце посіла команда Мукачівського прикордонного загону, друге та трете Чернігівського та Мостиського прикордонних загонів.
    Як повідомив прес-секретар Чернівецького прикордонного загону Костянтин Ліснік, цей турнір має семирічну історію, але на Буковині проводиться вперше. Для проведення змагань прикордонники обрали спортивну інфраструктуру у с.Бояни Новоселицького району.

У турнірі взяли участь команди Чернівецького, Мостиського, Львівського, Мукачівського, Могилів-Подільського та Чернігівського прикордонних загонів.

Минулого місяця в м. Маріуполь відбувся 1-й тур змагань, де виборювали перемогу команди Донецького, Луганського, Харківського, Сумського, Сімферопольського прикордонних загонів та команда Навчального центру підготовки молодших спеціалістів із Черкас. Перше місце тоді здобула команда Сумського прикордонного загону.

25 вересня у Києві відбудеться фінальна гра, де зустрінуться команди Сумського та Мукачівського прикордонних загонів. Крім того, у столиці змагатимуться у футбольній майстерності п’ять збірних команд регіональних управлінь Держприкордонслужби України та команда Національної Академії Державної прикордонної служби України ім. Б.Хмельницького.