Ужгородець із шаблею привіз додому "золото" світової першості!

26 квітня 2024 п'ятниця
    87 переглядів
    Фехтувальник із Ужгорода завоював світовий чемпіонський титул

Представник столиці Закарпаття Василь Гумен виграв золоту нагороду із фехтування на шаблях серед кадетів на чемпіонаті світу, що відбувся в польському Торуні.

У груповому раунді Гумен добув шість перемог з шести, при цьому зазнавши тільки 8 ударів. Таким чином українець стартував в турі прямого вибування під першим номером посіву.

В 1/32 фіналу він здобув перемогу над бразильцем Фабіо Саллесом (15:10), далі з таким самим рахунком виграв у господаря доріжок Симона Грицюка (15:10), а в бою за потрапляння до вісімки найсильніших у напруженій боротьбі обіграв узбека Шерзода Мамутова (15:14).

В 1/4 турнірної таблиці наш шабліст вибив з боротьби росіянина Артема Терехова (15:12), після розібрався з представником Південної Кореї Лі До Хуном (15:13), а у фіналі здобув перемогу над італійцем Джорджіо Марчіано (15:10).

Примітно, що днем раніше шабліст змагався у віковій категорії "юніори", де показав 37-й результат. Сьогодні Василь знову вийде на доріжку, щоб виступити в командному юніорському турнірі шаблістів.

Примітно, що медаль Гумена стала першою для збірної України в Торуні.

Також додамо, в минулому році Гумен показав 27-й результат на світовій першості в італійській Вероні.