ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

КРИМ_УКРАЇНІ!! Та інші вимоги активістів до Кремлівських злодіїв під час мітингу у Санкт-Петербурзі 26 березня (Відео)

Новеньке відео з Санкт-Петербургу сьогодні з’явилося у мережі!

26 березня там відбулася генеральна репетиція масштабного народного протесту проти корумпованої влади Путіна. Не зовсім «Болотна», але все ж таки. А якщо брати до уваги той факт, що такі протести відбулися одночасно у кількох десятках російських міст, то це можна вважати велетенським кроком у вірному напрямку. Адже ще два роки тому активно висловлювати громадську позицію майже ніхто не наважувався.

Як і на Київський майдан, на Марсове поле у Петербурзі вийшли тисячі активних юнаків, які по-справжньому переймаються своїм майбутнім. Слід зазначити, що розуміння ситуації з анексованим Кримом у російської молоді цілком відрізняється від Кремлівської : КРИМ- Україна!!! – скандують активісти. Як і очікувалося, опозиційного лідера, організатора народного опору злочинній Путінській владі - Олексія Навального, під час проведення акції у Москві, заарештовано на 15 діб.

Які ще вимоги висували юні активісти, можна з’ясувати переглянувши відео! https://www.youtube.com/watch?v=dPvxZRN497c&feature=youtu.be&spfreload=10

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Ограничение в 550 символов, осталось: 550
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов