ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Хвороби

Загрузка...

Любителі запеклих компютерних боїв ризикують отримати серйозні проблеми зі здоров'ям

150 просмотров. Обговорити (0)

Про Марію Іванівну Штулер з села Родникова Гута, Свалявського району Закарпатської області, якій 2 серпня виповниться 89 років, в селі кажуть, що вона незвичайна людина-всі хвороби бачить наскрізь, а діагностує їх пальцями.

500 просмотров. Обговорити (0)

Суттєво знизилася довіра громадян до медиків, які радять купувати дорогі препарати, а не дешевий вітчизняний аналог.

Більшість українців не можуть собі дозволити лікування - від складних хвороб намагаються позбутися народними методами, адже грошей на обстеження та препарати не вистачає.

204 просмотра. Обговорити (0)

Медики стверджують, що лікувальне голодування допомагає зміцнити імунітет.

Вчені провели дослідження, після якого, стало відомо, що стрес такого типу може стати відмінним способом оздоровити організм.

Експеримент показав, що голодування кожного першого понеділка місяця знижує ризик захворювань, на 40% знижує ймовірність проблем з серцем і скорочує кількість нападів при астмі.

259 просмотров. Обговорити (0)

За інформацією ЮНІСЕФ, дякуючи вакцинації, можна щорічно попередити більше 2.5 млн. дитячих смертей в усьому світі та запобігти 750 тис. випадків дитячої інвалідизації.

265 просмотров. Обговорити (0)

У селі Вучкове Міжгірського району Закарпаття в урочищі Петровець знаходиться унікальний гейзер.

280 просмотров. Обговорити (0)
Я став інфекціоністом, тому що гадаю, що людство загине не від якогось катаклізму, а нас знищить маленький вірус, який не піддаватиметься лікуванню. Віруси й бактерії сильніші за нас, бо їх більше», — розповідає ужгородський лікар Віктор Петров.
242 просмотра. Обговорити (0)

Про Марію Іванівну Штулер з села Роднікова Гута, Свалявського району, Закарпатської області, якій 2 серпня виповнилося 89 років, у селі кажуть, що вона незвична людина- всі хвороби бачить наскрізь, а діагностує їх пальцями.

496 просмотров. Обговорити (0)

Черевний тиф, холера, чума, віспа, дифтерія, сумновідома "іспанка" – яких тільки пошестей не пережило Закарпаття за свою довгу історію.

833 просмотра. Обговорити (0)
Понад 100 дітей в обласній дитячій лікарні м. Мукачево та 50 дітей і 40 дорослих в обласному кардіологічному диспансері в Ужгороді було обстежено та проконсультовано фахівцями Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова.
443 просмотра. Обговорити (0)

У зв’язку з підтопленням Ваших помешкань, сільськогосподарських угідь, лісів, доріг існує ризик спалахів хвороб.

847 просмотров. Обговорити (0)

У рамках місячника боротьби з раком молочної залози, що традиційно проводиться у жовтні, на Закарпатті відбудеться ряд акцій.

867 просмотров. Обговорити (0)

Кожен десятий мешканець Закарпаття має проблеми з нирками. Правда, більшість людей про це не здогадуються...

4551 просмотр. Обговорити (0)

Одна моя знайома, правда, ще на зорі незалежності, приїхавши з периферії до Ужгорода й зайшовши в аптеку, зойкнула: «Скільки тут у вас усякої смакоти!» Річ у тім, що жіночка справді хворіла й уживала чимало ліків, які часто були недоступними у глибинці. Втім тоді йшлося лише про забезпечення медикаментами. Про їхню побічну дію багато хто замислюється лише нині.

890 просмотров. Обговорити (0)

Сто років тому вчений Юхим Аркін описав симптоми важкого ураження організму, викликаного застосуванням ліків - сірчано-ртутної мазі і придумав термін «лікарська хвороба». Його приклад наслідували й інші наглядові фахівці. І стало ясно: ліки не тільки лікують. Дія їх на організм складна і неоднозначна.

1137 просмотров. Обговорити (0)

Голодуванням мешканець Закарпаття вилікував хронічний гайморит та артрит, перестали турбувати болі в попереку.

1430 просмотров. Обговорити (0)

Чи завжди здоров’я можна купити? Вчені, аналітики, різноманітні спеціалісти вже давно підрахували, кожен день, проведений працездатною людиною на лікарняному ліжку, завдає значних втрат, і насамперед економічних.

3424 просмотра. Обговорити (0)