ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

охорона здоров’я

Обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я – друга за кількістю серед галузевих профспілок Закарпаття, вона об’єднує 27,7 тисяч спілчан.

319 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Які кардинальні зміни відбулися у роботі екстреної медичної служби та її модернізації за рахунок коштів Європейського союзу та Європейського фонду регіонального розвитку, вивчала делегація Закарпаття на прикладі швидкої меддопомоги у місті Їглава чеського краю Височина.

287 просмотров. Обговорити (1)

У вівторок під головуванням в.о. Міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун відбулась відеоселекторна нарада с керівниками регіональних департаментів (управлінь) охорони здоров’я.

240 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні на сесії ужгородської міської ради прийнято рішення "Про прийняття коштів на здійснення видатків місцевого бюджету на 2016 рік".

284 просмотра. Обговорити (0)

Вчора, 10 лютого, начальник управління охорони здоров’я Закарпатської ОДА Василь Скрип представив головним лікарям обласних медичних закладів та колективу управління свого нового заступника – Біров Єлизавету Іванівну.

915 просмотров. Обговорити (0)

Реформувати охорону здоров'я та освіту області, оптимізувавши ці галузі з тим, аби якість надаваних послуг підвищити, а "чорні дірки", які витягують гроші з бюджету – закрити. Саме таким є план обласної влади стосовно найбільш значущих соціальних сфер краю.

1096 просмотров. Обговорити (0)
Остання медична колегія цього року була присвячена проблемним питанням діагностики та лікування онкологічних та ендокринологічних захворювань.
581 просмотр. Обговорити (0)
Днями в Ужгороді відбулося засідання робочої групи фахівців-медиків та науковців, які детально аналізували та розробляли підготовчий етап реформування медичної галузі краю. Йшлося про втілення проекту«Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей», який фінансуватиметься Світовим банком.
508 просмотров. Обговорити (0)

Вже цього року Закарпатська область отримала медичного устаткування на мільйони гривень. За чотири роки, відколи на Закарпатті працює команда під керівництвом голови облдержадміністрації Олега Гаваші, у сфері охорони здоров’я відбулися кардинальні зміни.

1507 просмотров. Обговорити (0)

В Ужгороді відбулась колегія управління охорони здоров’я Закарпатської ОДА. Медики підбили підсумки роботи галузі за перше півріччя 2009 року.

2404 просмотра. Обговорити (0)

Індекс споживчих цін (інфляції) по Закарпатській області у червні 2009 р. склав 100,5% (по країні - 101,1%), з початку року відповідно 107,3% та 108,6%.

1330 просмотров. Обговорити (0)

Минулого тижня в Києві відбулося підписання грантового контракту між Посольством Японії в Україні та відділом з питань охорона здоров’я Ужгородської райдержадміністрації щодо реалізації проекту з покращення медичного середовища в Ужгородському районі.

1399 просмотров. Обговорити (0)

Голова Закарпатської обласної ради Михайло Кічковський 10 квітня підписав розпорядження №45/01-44, згідно з яким, відповідно до частини 4 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", 24 квітня 2009 року о 10-й годині в м.Ужгороді відбудеться 24-та сесія обласної ради V скликання.

2061 просмотр. Обговорити (0)

Згідно із розпорядженням голови ОДА Івана Різака 2005-1 рік оголошено в області Роком охорони здоров’я. Планується зробити суттєві кроки щодо розвитку медичної галузі, особливо на місцях. Тим більше, що за минулий рік чимало зроблено для поступу крайової медицини.

1197 просмотров. Обсудить (0)