ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

фізична особа

Відповідно до п. 119.2 ст. 119 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) неподання, подання з порушенням встановлених строків, подання не у повному обсязі, з недостовірними відомостями або з помилками податкової звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платника податків, суми утриманого з них податку, якщо такі недостовірні відомості або помилки призвели до зменшення та/або збільшення податкових зобов’язань платника податку та/або до зміни платника податку – тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 510 гривень.

126 просмотров. Обговорити (0)

В Закарпатській області діє пункт Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС.

372 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Фізична особа-підприємець у 2015 році була платником єдиного податку 3 групи за ставкою 4%, щокварталу подавала декларацію з єдиного податку та сплачувала єдиний податок. При цьому ця особа одночасно є найманим працівником на підприємстві, де їй нараховується заробітна плата. Підприємство за формою № 1-ДФ звітувало про виплачені та нараховані доходи і утриманий податок на доходи фізичних осіб. Чи повинна така фізична особа-підприємець подавати декларацію про майновий стан і доходи за 2015 рік?

288 просмотров. Обговорити (0)

Ім'я фізичної особи, яка є громадянином України, складається з прізвища, власного імені та по батькові, якщо інше не випливає із закону або звичаю національної меншини, до якої вона належить.

319 просмотров. Обговорити (0)

Право на ім'я - абсолютне особисте немайнове право. Ім'я людини виступає засобом індивідуалізації особистості як у суспільстві, так і у цивільному обороті.

853 просмотра. Обговорити (0)

Найбільша питома вага надходжень до місцевих бюджетів Закарпатської області припадає на податок з доходів фізичних осіб - 76,8%.

987 просмотров. Обсудить (0)