ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

художник

Цієї суботи, 5 серпня, в с.Минай, що на околиці Ужгорода, відбудеться урочисте відкриття площі, названої на честь одного з найвідоміших художників сучасності Енді Воргола.

116 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

З Тиберієм Йосиповичем Сільваші у нас багато спільного, хоч ще недавно ми майже не знали про існування один одного.

421 просмотр. Обговорити (0)

Цього року інтелігенція Закарпаття відзначає 105 річницю від народження талановитого митця краю Гаврила Глюка. З цієї нагоди в Закарпатському художньому музеї ім. Й. Бокшая відкрилася виставка його творів.

273 просмотра. Обговорити (0)

В Ужгороді на розширеному засіданні президії Закарпатської обласної профспілкової організації працівників культури йшлося про основні напрямки діяльності галузевої профспілки щодо соціально-економічного захисту працюючих.

255 просмотров. Обговорити (0)

«Інколи, як повітря ковток, необхідно вирушити на Південь або Захід...», - мотив з вірша К.Девдери.

271 просмотр. Обговорити (0)

Днями в Будапешті в галереї «Джерело» відкрилася персональна виставка творів відомого митця краю, лауреата обласної премії ім. Йосипа Бокшая та Адальберта Ерделі в галузі графіки Яноша Рейті.

486 просмотров. Обговорити (0)

Про це мовив у своєму пристрасному монолозі відомий художник і впливовий функціонер Закарпатської обласної організації Національної Спілки художників Закарпаття Василь ВОВЧОК. Пропонуємо його вашій увазі, дорогі читачі:

441 просмотр. Обговорити (0)

19 жовтня, у день народження корифея закарпатської школи живопису – художника Федора Манайла, в меморіальному музеї його імені в Ужгороді пройшов День відкритих дверей.

277 просмотров. Обговорити (0)

"Коли один за одним ідуть журналісти, значить, наближається ювілей», – жартує, зустрічаючи мене, відома майстриня гобеленів Наталія Герц.

325 просмотров. Обговорити (0)

В басне «Навьюченное седло» рассказывается о том, что знаменитому художнику, который был любвеобильный и страшным ревнивцем, понадобилось ненадолго уехать из дома.

1618 просмотров. Обсудить (0)

Це — Арво Валтон. З’явився він на карпатських обширах завдяки перекладацькій роботі працівника УжНУ Миколи Антоненка та вже покійного Івана Петровція...

234 просмотра. Обговорити (0)

У День знань ужгородський художник Сергій Біба поділився своїми знаннями в галузі живопису з учнями.

287 просмотров. Обговорити (0)
Более 3000 человек из 20 стран мира стали участниками арт-проекта "Море Халла", прошедшего в этом английском городе, сообщает Sky News.
751 просмотр. Обсудить (0)

Сьогодні (1.06) голова ОДА Геннадій Москаль та генеральний консул Угорщини в Ужгороді Йожеф Бугайло обговорили деталі проведення на Закарпатті акції, приуроченої до 160-річчя народження Арпада Фесті – угорського художника, автора відомої панорами про прибуття угорців у Карпатську низовину.

437 просмотров. Обговорити (0)
За его работы на арт-рынке соревнуются самые известные коллекционеры, его именем называют самые престижные художественные заведения, в его честь начинают премии.
570 просмотров. Обсудить (0)
Енергійну людину неймовірної цікавості до життя – художника, скульптора, доктора мистецтвознавства, викладача історії світового мистецтва, письменника, журналіста...
383 просмотра. Обговорити (0)

Окремі штрихи і контури до словесного портрету – притчі Василя Вовчка, продовжувача славних традицій Закарпатської школи малярства.

393 просмотра. Обговорити (0)

Талановитий педагог, заслужений учитель України Золтан Баконій дав путівку у високе мистецтво кільком поколінням своїх вихованців. Серед них і Володимир Павлишин, добре відомий у широких колах шанувальників мистецтва нашого краю.

552 просмотра. Обговорити (0)

На прошлой неделе на аукционе Кристис в Нью-Йорке продали картину Михая Мункачи "Молодая женщина на диване" - за рекордную сумму 245000 долларов с комиссией (примерно 67 млн. форинтов).

636 просмотров. Обсудить (0)
Испанский художник Альфонсо Агирре – специалист по акварели, который в качестве краски использует вино
568 просмотров. Обсудить (0)

Хочеться згадати про художника, який проживав перед недавнім відходом у Вічність в майже космічному (за масштабами духовного та матеріального безладу) Ужгороді, Йожефа Рущака.

497 просмотров. Обговорити (0)

Настоящая цена полотен не сообщается. Неизвестные украли семь полотен известного американского художника Энди Уорхола. Кража произошла в американском городу Спрингфилд в штате Миссисипи.

535 просмотров. Обсудить (0)

Владислава Габду знаю уже майже 40 років… Пам’ятаю найяскравіші сторінки нашого студентського життя в Ужгородському училищі прикладного мистецтва, роки навчання.

514 просмотров. Обговорити (0)