ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

роботодавці

Загрузка...

Роботодавцям хочуть установити квоти на працівників з інвалідністю та співробітників від 45 років.

243 просмотра. Обговорити (0)

Скільки українці "платять" державі і чи потрібно знижувати податки?

288 просмотров. Обговорити (0)

Жителі України почали активно скаржитися на роботодавців, які відмовляються платити мінімалку.

Як передає «112», на спеціально сформовану для таких випадків «гарячу лінію» урядового контактного центру почали надходити численні дзвінки. Люди скаржаться, що роботодавець відмовляється платити зарплату за новими законами.

249 просмотров. Обговорити (0)

14 вересня о 10:00 у малому залі засідань обласної ради (м. Ужгород, пл. Народна, 4, 5-й поверх) відбудеться друга зустріч Закарпатської кластерної ініціативи Закарпатської обласної ради та обласного об’єднання організацій роботодавців «Закарпаття» за участі голови облради Михайла Рівіса.

205 просмотров. Обговорити (0)

Нагадаємо, на підставі соціального діалогу 23 серпня відбулася довгоочікувана подія – підписано Генеральну угоду про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2016-2017 роки між урядом, профспілками і роботодавцями.

357 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні під час зборів керівників найбільших підприємств міста Ужгород було обрано нового голову міської організації роботодавців. Ним став директор ПАТ «Ужгородський Турбогаз» Михайло Качур.

581 просмотр. Обговорити (0)

Згідно Закону України «Про організацію роботодавців, їх об’єднань, права і гарантії їх діяльності»:
- організація роботодавців - неприбуткова громадська організація, яка об'єднує роботодавців;

- об'єднання організацій роботодавців - неприбуткова громадська організація, яка об'єднує організації роботодавців, їх об'єднання.

245 просмотров. Обговорити (0)

Відповідно до ст. 1 Закону України «Про організацію роботодавців, їх об’єднань, права і гарантії їх діяльності» роботодавець – це юридична особа (підприємство, установа, організація) або фізична особа - підприємець, яка в межах трудових відносин використовує працю фізичних осіб.

289 просмотров. Обговорити (0)

Представники більш ніж 350 бюджетоутворюючих підприємств регіону взяли участь у роботі II звітно-виборчої конференції Обласного об'єднання організацій роботодавців «Закарпаття».

380 просмотров. Обговорити (0)
Речник УМВС України в Закарпатській області Олег Подебрій на своїй сторінці Фейсбук повідомив про вжиті заходи правоохоронцями краю після ознайомлення з сюжетом журналістів 21 каналу «Заробітки без заробітку»:
520 просмотров. Обговорити (0)

Днями за участі працівників податкової інспекції та представників інших органів місцевої та виконавчої влади проведено моніторинг по підприємствах, організаціях, установах на території Міжгірського району щодо забезпечення легалізації найманої робочої сили, виведення заробітної плати і зайнятості населення з «тіньового» сектора економіки.

629 просмотров. Обговорити (0)

Роботодавці нараховують єдиний внесок на суму нарахованої зарплати за видами виплат, які включають основну й додаткову заробітну плати, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, у т. ч. у натуральній формі, що визначаються відповідно до Закону про оплату праці.

847 просмотров. Обговорити (0)

Як поінформували фахівці обласного центру зайнятості Закарпатської області, згідно з частиною другої ст. 27 Закону України «Про зайнятість населення», суб’єктам підприємництва в пріоритетних видах економічної діяльності, які працевлаштовують на нові робочі місця безробітних за направленням служби зайнятості, надається компенсація за фактичні витрати у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за відповідну особу.

275 просмотров. Обговорити (0)

Відбулося чергове засідання Ради Федерації роботодавців України. Про що йшла мова в цей непростий для нашої країни, час наш кореспондент попросив розповісти члена Ради, голову Обласного об’єднання організацій роботодавців «Закарпаття», директора ДП «Ужгородське лісове господарство» Івана Костіва.

407 просмотров. Обговорити (0)

6 грудня відбулося робоче засідання неурядової організації - Організації роботодавців міста Ужгорода, участь у якому взяли керівники провідних підприємств обласного центру, такі як ЗАТ «Ужгородська швейна фабрика», ПАТ «Машзавод ТИСА», ТОВ «Автоспортсервіс «СІНТ»,

664 просмотра. Обговорити (0)

Як повідомив кореспонденту UA-Reporter.com директор Рахівського районного центру зайнятості Василь Веклюк, 11 лютого службу зайнятості відвідали учні Рахівської загальноосвітньої школи № 4.

894 просмотра. Обговорити (0)

18946.jpgЯк повідомив кореспонденту UA-Reporter.com директор Іршавського районного центру зайнятості Василь Парада, Іршавський район належить до найбільших в Закарпатті за чисельністю працездатного населення. Район є традиційно праценадлишковим. До цієї його особливості додаються ряд інших об’єктивних та суб’єктивних причин гостроти проблеми зайнятості та суттєвих труднощів у працевлаштуванні.

981 просмотр. Обговорити (0)

У Закарпатській області фахівці відділу взаємодії з роботодавцями Свалявського районного центру зайнятості днями взяли участь у семінарі-нараді з секретарями сільських, селищних та міської рад. Його ініціатором та організатором виступала Свалявська районна рада.

1070 просмотров. Обговорити (0)

На таку тему проведено круглий стіл в Ужгороді, учасниками якого стали представники ради Закарпатського територіального відділення АППУ, ради організації роботодавців обласного центру, виконавчого комітету Ужгородської міськради, керівники підприємств та підприємці обласного центра Закарпаття.

835 просмотров. Обсудить (0)