ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

клуб

У мальовничому місці біля Ужа неподалік моста Масарика розташувався Ротарі парк. Саме таку назву разом із аркою, до якої прикріплено табличку з відповідним написом, місцина отримала ще у квітні 2013 року.

232 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

10 вересня обласний центр Закарпаття запрошує на вечір важкої, альтернативної музики!

369 просмотров. Обговорити (0)

Сучасний спортзал, на базі якого дислокуватиметься районна федерація боксу відкрили у Сваляві. У приміщенні знаходиться тренувальний ринг, відповідні тренажери та все необхідне обладнання для занять боксом.

237 просмотров. Обговорити (1)
Современный спортзал, на базе которого будет дислоцироваться районная федерация бокса открыли в Сваляве. В помещении находится тренировочный ринг, соответствующие тренажеры и все необходимое оборудование для занятий боксом.
512 просмотров. Обсудить (0)

У суботу, 9-го квітня, Ужгородський півзахисник В'ячеслав Чурко, який нині в Угорщині захищає кольори «Академії Пушкаша», з'явився на полі в стартовому складі своєї команди, яка відправилася в гості до «Уйпешт».

380 просмотров. Обговорити (0)

Голова Закарпатської облпрофради Володимир Фленько особистим прикладом пропагує здоровий спосіб життя, необхідність постійних занять фізкультурою і спортом, активно займається плаванням у річці взимку.

547 просмотров. Обговорити (0)

20 січня о 14.00 у фойє будівлі Закарпатської обласної державної адміністрації відбудеться урочисте відкриття виставки Ужгородського клубу філателістів, за словами керівника Миколи Дудника – другої з часу Незалежності.

282 просмотра. Обговорити (0)

Генеральний директор "Говерли" Іван Шіц прокоментував ситуацію в клубі та плани на зимове міжсезоння.

331 просмотр. Обговорити (0)

Кінний клуб Воєводино запрошує здобути навички з верхової їзди з персональним інструктором або відправитися у кінний похід горами Закарпаття.

650 просмотров. Обговорити (0)
Ужгород. Нічний клуб «Фантом». 2 травня — вечірка «Voice. Part ІІ». Поч. о 20.00.
1027 просмотров. Обговорити (0)

Три роки тому в Міжгір’ї самоорганізувався клуб автолюбителів з трохи дивною назвою “Карпатські бугаї”. Нині він налічує вже з два десятки фанатів, які полюбляють швидкісну їзду з відчуттям адреналіну. Як повідомив один з членів громадського осередку Василь Іваниш, “карпаські бугаї” вже встигли на своїх джипах, уазиках, “Нивах” обколесити не тільки навколишні дрімучі звори, піднебесні полонини, а й навіть важкопрохідні місця інших районів, сусідньої Івано-Франківської області.

725 просмотров. Обговорити (0)

Приміщення Худлівського будинку культури нагадувало в той день квіткову оранжерею. Дітвора з радістю приносила різноманітне зілля. Вражало маєво кольорів. Білосніжні ромашки, рожеві гладіолуси, червоні георгіни, фіалкові жоржини, жовті соняшники вабили зір. Різними барвами переливалися чорнобривці. І все оте квіття прикрашало кошики, стіни, в букетах стояло на столах, було вплетене у дівочі коси, пришпилено до одягу.

489 просмотров. Обговорити (0)

Про це йшлося під час засідання Ради наукового товариства студентів та аспірантів ЗакДУ.

Голова НТСА Микола Сюсько звернув увагу на підготовку до загальноуніверситетських заходів, які в цьому семестрі будуть реалізовані НТСА. Вирішено долучитися до організації та проведення І Закарпатської регіональної школи презентацій та комунікацій.

552 просмотра. Обговорити (0)

Вчера, 19 июня 2012 года, в конференц-зале таможенного учреждения состоялась деловая встреча руководства Чопской таможни с субъектами внешнеэкономической деятельности, которые вошли во вновь созданный союз - Клуб налогоплательщиков.

1070 просмотров. Обсудить (1)

В ужгородском пассаже, за бывшим кинотеатром "Ужгород", из-под осыпавшейся штукатурки начали просматриваться старые надписи...

3530 просмотров. Обсудить (7)

Літературний клуб "МАРУСЯ" запрошує взяти участь у «Першій літній літературній школі» у Карпатах! Даний проект являє собою тренінгову програму із використанням ігрових форм навчання. Школа буде проходити протягом 6 днів (10-15 серпня) у мальовничому місці в Карпатах.

842 просмотра. Обговорити (0)

Вторую, но уже ставшую традиционной весеннюю поездку в Ворохту, участники «Фольксваген Гольф Клуба» решили совместить с празднованием славного праздника «первомай».

1246 просмотров. Обсудить (0)

Як уже повідомляв UA-Reporter.com, у Закарпатській області створено туристичний клуб "Краща сільська садиба Закарпаття", керівником якого стала Шарлота Чізмар.

2554 просмотра. Обговорити (1)

Как уже сообщал UA-Reporter.com, в Закарпатской области создан туристический клуб "Лучшая сельская усадьба Закарпатья", руководителем которого стала Шарлотта Чизмар.

1945 просмотров. Обсудить (0)

Как сообщает корреспондент UA-Reporter.com, руководителем клуба "Лучшая сельская усадьба Закарпатье" стала Шарлотта Чизмар, которая уже несколько лет подряд признается лучшей хозяйкой лучшей сельской туристической усадьбы Закарпатья.

1536 просмотров. Обсудить (0)

Президент байкерского клуба "Падонки" (Ужгород) Александр Суханов и Шон Карр побывали на "кухне" суперпопулярного телешоу "Американский чоппер" и оставили свой заказ.

3738 просмотров. Обсудить (0)

Правоохранительные органы Кемеровской области Российской Федерации возбудили уголовное дело по факту взрыва в бильярдном клубе города Новокузнецк, где ранения получили 8 человек.

784 просмотра. Обсудить (1)

Официально игорный бизнес в Украине запрещен. Но немало ловкачей находят различные хитроумные ходы, чтобы обойти закон и продолжать зарабатывать на чужой доверчивости, иногда даже болезненному желанию разбогатеть.

1191 просмотр. Обсудить (0)

Закарпатский уфологический клуб УФОДОС давно, хотя и неофициально, получил статус «украинского клуба», поскольку объединяет энтузиастов проблемы НЛО со всех областей.

1560 просмотров. Обсудить (0)

V чемпіонат Європи з водного поло серед ветеранів, що проходив у Румунії (Орадеа) з 6 по 11 липня, став для клубу "Європа з "обласного центру Закарпаття м.Ужгород із категорії 30+ переможним. Успішно обійшовши суперників із клубів Сербії, Словаччини та Німеччини, вони зустрілися у фіналі з бухарестським "Рапідом" і в підсумку вибороли "срібло".

1011 просмотров. Обговорити (2)

V чемпионат Европы по водному поло среди ветеранов, который проходил в Румынии (Орадеа) с 6 по 11 июля, стал для ватерполистов областного центра Закарпатья г.Ужгород из категории 30+ победным. Успешно обойдя соперников из клубов Сербии, Словакии и Германии, они встретились в финале с бухарестским "Рапидом" и в итоге завоевали "серебро".

1246 просмотров. Обсудить (0)