ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

клуб

У мальовничому місці біля Ужа неподалік моста Масарика розташувався Ротарі парк. Саме таку назву разом із аркою, до якої прикріплено табличку з відповідним написом, місцина отримала ще у квітні 2013 року.

212 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

10 вересня обласний центр Закарпаття запрошує на вечір важкої, альтернативної музики!

357 просмотров. Обговорити (0)

Сучасний спортзал, на базі якого дислокуватиметься районна федерація боксу відкрили у Сваляві. У приміщенні знаходиться тренувальний ринг, відповідні тренажери та все необхідне обладнання для занять боксом.

223 просмотра. Обговорити (1)
Современный спортзал, на базе которого будет дислоцироваться районная федерация бокса открыли в Сваляве. В помещении находится тренировочный ринг, соответствующие тренажеры и все необходимое оборудование для занятий боксом.
498 просмотров. Обсудить (0)

У суботу, 9-го квітня, Ужгородський півзахисник В'ячеслав Чурко, який нині в Угорщині захищає кольори «Академії Пушкаша», з'явився на полі в стартовому складі своєї команди, яка відправилася в гості до «Уйпешт».

373 просмотра. Обговорити (0)

Голова Закарпатської облпрофради Володимир Фленько особистим прикладом пропагує здоровий спосіб життя, необхідність постійних занять фізкультурою і спортом, активно займається плаванням у річці взимку.

536 просмотров. Обговорити (0)

20 січня о 14.00 у фойє будівлі Закарпатської обласної державної адміністрації відбудеться урочисте відкриття виставки Ужгородського клубу філателістів, за словами керівника Миколи Дудника – другої з часу Незалежності.

275 просмотров. Обговорити (0)

Генеральний директор "Говерли" Іван Шіц прокоментував ситуацію в клубі та плани на зимове міжсезоння.

323 просмотра. Обговорити (0)

Кінний клуб Воєводино запрошує здобути навички з верхової їзди з персональним інструктором або відправитися у кінний похід горами Закарпаття.

635 просмотров. Обговорити (0)
Ужгород. Нічний клуб «Фантом». 2 травня — вечірка «Voice. Part ІІ». Поч. о 20.00.
1022 просмотра. Обговорити (0)

Три роки тому в Міжгір’ї самоорганізувався клуб автолюбителів з трохи дивною назвою “Карпатські бугаї”. Нині він налічує вже з два десятки фанатів, які полюбляють швидкісну їзду з відчуттям адреналіну. Як повідомив один з членів громадського осередку Василь Іваниш, “карпаські бугаї” вже встигли на своїх джипах, уазиках, “Нивах” обколесити не тільки навколишні дрімучі звори, піднебесні полонини, а й навіть важкопрохідні місця інших районів, сусідньої Івано-Франківської області.

700 просмотров. Обговорити (0)

Приміщення Худлівського будинку культури нагадувало в той день квіткову оранжерею. Дітвора з радістю приносила різноманітне зілля. Вражало маєво кольорів. Білосніжні ромашки, рожеві гладіолуси, червоні георгіни, фіалкові жоржини, жовті соняшники вабили зір. Різними барвами переливалися чорнобривці. І все оте квіття прикрашало кошики, стіни, в букетах стояло на столах, було вплетене у дівочі коси, пришпилено до одягу.

476 просмотров. Обговорити (0)

Про це йшлося під час засідання Ради наукового товариства студентів та аспірантів ЗакДУ.

Голова НТСА Микола Сюсько звернув увагу на підготовку до загальноуніверситетських заходів, які в цьому семестрі будуть реалізовані НТСА. Вирішено долучитися до організації та проведення І Закарпатської регіональної школи презентацій та комунікацій.

543 просмотра. Обговорити (0)

Вчера, 19 июня 2012 года, в конференц-зале таможенного учреждения состоялась деловая встреча руководства Чопской таможни с субъектами внешнеэкономической деятельности, которые вошли во вновь созданный союз - Клуб налогоплательщиков.

1061 просмотр. Обсудить (1)

В ужгородском пассаже, за бывшим кинотеатром "Ужгород", из-под осыпавшейся штукатурки начали просматриваться старые надписи...

3493 просмотра. Обсудить (7)

Літературний клуб "МАРУСЯ" запрошує взяти участь у «Першій літній літературній школі» у Карпатах! Даний проект являє собою тренінгову програму із використанням ігрових форм навчання. Школа буде проходити протягом 6 днів (10-15 серпня) у мальовничому місці в Карпатах.

836 просмотров. Обговорити (0)

Вторую, но уже ставшую традиционной весеннюю поездку в Ворохту, участники «Фольксваген Гольф Клуба» решили совместить с празднованием славного праздника «первомай».

1237 просмотров. Обсудить (0)

Як уже повідомляв UA-Reporter.com, у Закарпатській області створено туристичний клуб "Краща сільська садиба Закарпаття", керівником якого стала Шарлота Чізмар.

2544 просмотра. Обговорити (1)

Как уже сообщал UA-Reporter.com, в Закарпатской области создан туристический клуб "Лучшая сельская усадьба Закарпатья", руководителем которого стала Шарлотта Чизмар.

1929 просмотров. Обсудить (0)

Как сообщает корреспондент UA-Reporter.com, руководителем клуба "Лучшая сельская усадьба Закарпатье" стала Шарлотта Чизмар, которая уже несколько лет подряд признается лучшей хозяйкой лучшей сельской туристической усадьбы Закарпатья.

1525 просмотров. Обсудить (0)

Президент байкерского клуба "Падонки" (Ужгород) Александр Суханов и Шон Карр побывали на "кухне" суперпопулярного телешоу "Американский чоппер" и оставили свой заказ.

3719 просмотров. Обсудить (0)

Правоохранительные органы Кемеровской области Российской Федерации возбудили уголовное дело по факту взрыва в бильярдном клубе города Новокузнецк, где ранения получили 8 человек.

781 просмотр. Обсудить (1)

Официально игорный бизнес в Украине запрещен. Но немало ловкачей находят различные хитроумные ходы, чтобы обойти закон и продолжать зарабатывать на чужой доверчивости, иногда даже болезненному желанию разбогатеть.

1182 просмотра. Обсудить (0)

Закарпатский уфологический клуб УФОДОС давно, хотя и неофициально, получил статус «украинского клуба», поскольку объединяет энтузиастов проблемы НЛО со всех областей.

1551 просмотр. Обсудить (0)

V чемпіонат Європи з водного поло серед ветеранів, що проходив у Румунії (Орадеа) з 6 по 11 липня, став для клубу "Європа з "обласного центру Закарпаття м.Ужгород із категорії 30+ переможним. Успішно обійшовши суперників із клубів Сербії, Словаччини та Німеччини, вони зустрілися у фіналі з бухарестським "Рапідом" і в підсумку вибороли "срібло".

1003 просмотра. Обговорити (2)

V чемпионат Европы по водному поло среди ветеранов, который проходил в Румынии (Орадеа) с 6 по 11 июля, стал для ватерполистов областного центра Закарпатья г.Ужгород из категории 30+ победным. Успешно обойдя соперников из клубов Сербии, Словакии и Германии, они встретились в финале с бухарестским "Рапидом" и в итоге завоевали "серебро".

1241 просмотр. Обсудить (0)