Добавить комментарий
На Закарпатті остання декада квітня оголошена Тижнем охорони праці
За рекомендацією Міжнародної організації праці обласна рада професійних спілок та територіальне управління Держнаглядохоронпраці України в Закарпатській області оголошують з 21 по 28 квітня Тиждень охорони праці.Його мета — привернути увагу громадськості до важливості проблем поліпшення стану виробничої безпеки та охорони праці, об’єднання зусиль у доведенні її до рівня цивілізованих держав.
До речі, у багатьох країнах світу 28 квітня, з ініціативи, Канадського конгресу профспілок, щорічно відзначається як День пам’яті загиблих на виробництві працівників.
А в 1996 році Міжнародна організація праці приєдналася до ініціативи Міжнародної конфедерації вільних профспілок про визнання 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці. Підтримка дій стала доброю традицією і в Україні. Проте, щоб заходи, які проводяться у цей день, .набули у нашій державі системного та широкомасштабного характеру, потрібно прийняти офіційне рішення про відзначення, з цією пропозицією й звернулися Федерація профспілок України та Комітет Верховної Ради України з питань соціальної пЬлітики та праці до Президента України Віктора Ющенка.
Віра ТУРЯНИЦЯ,керівник прес-служби ТУ Де ржнагл я дохорон праці України у Закарпатській області.
UA-Reporter.com