ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Кількох закарпатців відзначено державними нагородами

  16 января 2021 суббота

  Указом Президента України за значний особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток України, вагомі досягнення у професійній діяльності, багаторічну сумлінну працю нагороджено орденом "За заслуги" ІІІ ступеня ректора УжДІІЕП Федора Ващука. А художнику-живописцю Борису Кузьмі за значний особистий внесок у розвиток українського образотворчого мистецтва, вагомі творчі досягнення та багаторічну працю присвоєно почесне звання "Заслужений художник України".

  Іншим Указом Президента присвоєно почесне звання "Заслужений лікар України" керівникові Центру сімейної медицини, завідувачу кафкдри УжНУ Івану Чопею за значний особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток України, вагомі досягнення у професійній діяльності, багаторічну сумлінну працю.

  А з нагоди Дня юриста Леонід Кучма підписав Указ про присвоєння почесного звання "Заслужений юрист України" Василю Фазикошу, завідувачу кафедри цивільного права УжНУ, за вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, захист конституційних прав і свобод громадян, високий професіоналізм.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Рейтинг: 
  Письмо редактору