ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

На Закарпатті у "Шумахера" відібрали "BMW-Х5" вартістю 288 тис.грн.

  20 августа 2019 вторник
  Аватар пользователя uzhgorod

  Документи 27-річного Міхаеля з Німеччини, який їхав до України в приватних справах на легковій автомашині марки “BMW-X5”, викликали на митному посту “Ужгород” сумнів щодо відповідності їх оригіналу. Як показала лабораторна експертиза, проведена при Карпатській регіональній митниці, техпаспорт, виданий у 2003 році на цю іномарку, був підроблений шляхом імітації відтиску круглої гербової печатки в документі, повідомила “UA-Reporter.com” Вікторія Сенгетовська з прес-служби Карпатської регіональної митниці. Також підроблено зображення підпису уповноваженої особи за допомогою комп’ютерної техніки. Крім цього, встановлено, що ідентифікаційний номер кузова автівки нанесений кустарним (саморобним) способом (першопочаткове номерне позначення видалено механічним шляхом).

  Таким чином, молодий “Шумахер” намагався перемістити через митний кордон України легкову автомашину, приховавши від митного контролю правдиві дані про неї, що стало підставою для переміщення іншого транспортного засобу.

  Наразі порушено кримінальну справу по факту контрабанди легковика, вартість якого складає близько 288 тисяч гривень. Ведеться слідство.

  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору