ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Пенсійні посвідчення осучаснять

18 января 2018 четверг
Аватар пользователя Firefly

Пенсіонерів очікує не тільки запровадження системи накопичення – скоро в Україні можуть з' явитися посвідчення та трудові книжки в електронному форматі.

У планах Пенсійного фонду – забезпечити такою документацією всіх громадян, але самі співробітники відомства відзначають: зробити це буде зовсім не просто.
За словами голови правління ПФ Олексія Зарудного, електронна трудова книжка потрібна для того, щоб за допомогою єдиної бази у мережі дізнатися не тільки розмір заробітної плати, а й кількість робочих місць та простежити кар'єрне зростання. Він запевнив, що у такому випадку можливість підробки документів повністю виключена: пенсіонеру не потрібно спілкуватися із чиновниками чи роботодавцями.
Планується, що для отримання кредиту у банку із запровадженням такої трудової книжки більше не потрібна буде довідка із місця роботи, що також значно спростить роботу відділу кадрів.
Зарудний підкреслив, що нормативна база для запуску системи вже розробляється, але запровадити її зможуть тільки наприкінці року.
Стануть електронними також пенсійні посвідчення: там зазначатимуть цифровий підпис, що дозволить отримувати інформацію про страховий стаж та розмір виплат.

Интернет-издание
UA-Reporter.com
Рейтинг: 
Письмо редактору
Загрузка...