ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Ужгород: "Найбільша боротьба в Україні ведеться за землю," — стверджує Михайло Сирота

  06 декабря 2020 воскресенье

  В Ужгородському прес-клубі відбулося засідання за участі лідерів Блоку Олійника і Сироти, народного депутата другого та третього скликань, голови парламентської комісії з прийняття Конституції, Голови Трудової партії України Михайла Сироти та відомого правозахисника, адвоката (розслідування вбивства Георгія Ґонґадзе), громадського діяча Андрія Федура.«Сьогодні триває неоголошена війна проти України», — заявив Михайло Сирота. За його словами, з моменту, коли стало зрозуміло, що лідер опозиції стане президентом, представники колишньої влади намагалися втримати власну впливовість, зруйнували конституційні засади державного управління, унаслідок чого в Україні розпочалася політична криза. Крім того, за словами М. Сироти, сьогодні споглядаємо безпрецедентний тиск Росії на Україну. Тому політик пропонує створити нову конституційну комісію, яка вивчить допущені помилки і завершить реформу основного закону в інтересах українського суспільства, а не криміналізованого капіталу.

  Михайло Сирота повідомив, що у Верховній Раді України ІІ скликання було 17 депутатів-мільйонерів, ІІІ скликання — 114, а у 2002 році до ВР було обрано 230 мільйонерів. Натомість парламент перетворився у «закритий клуб перерозподілу грошових потоків». Для подолання існуючої у країні кризи М. Сирота пропонує ліквідувати обласні та районні держадміністрації і дати можливість депутатам на місцях формувати власні виконавчі комітети, а більшість зароблених регіоном грошей залишати для потреб самого регіону. Крім того, політик пропонує ліквідувати ПДВ як один із найбільш корумпованих податків.

  Михайло Сирота звернув увагу на те, що більшість стратегічних українських підприємств куплені іноземним капіталом. Тому єдиним швидким джерелом наповнення бюджету може стати малий та середній бізнес. «Якщо гроші залишатимуться у регіонах, то місцева влада буде зацікавлена усіляко сприяти розвиткові малого та середнього бізнесу», — переконаний політик.

  За підрахунками нардепа, бюджет України становить ¼ бюджету Нью-Йорка. Водночас вартість землі в Україні складає 1200 бюджетів США. Тому, на переконання політика, саме за українську землю сьогодні точиться найбільша війна. Блок Олійника та Сироти, пообіцяв його лідер, намагатиметься врегулювати ситуацію.

  Адвокат Лесі Ґонґадзе, кандидат у народні депутати Андрій розповів, що українськими слідчими органами майже нічого не робиться для розслідування вбивства журналіста Георгія Ґонґадзе: «Я не бачу жодних реальних перспектив притягнення до відповідальності реальних замовників вбивства. Троє міліціонерів на лаві підсудних — це абсурд». Справу із розслідуванням отруєння Президента В. Ющенка адвокат назвав підставою самого Президента: «Ющенка просто підставляють, не проводячи ефективне розслідування. Адже скоро йому закидатимуть неспроможність впливу на розслідування замаху на власне життя».

  Щодо рейтингів політичних партій, Микола Сирота повідомив журналістам, що протягом виборчої кампанії неодноразово отримував пропозицію купити місце для Блоку. За його словами, 1/10 % голосів виборців коштує сьогодні $ 10 тисяч.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору