ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

ЯНУКОВИЧ ВИСУВАЄ ЮЩЕНКОВІ УЛЬТИМАТУМ

  04 декабря 2020 пятница

  Голова Партії регіонів Віктор Янукович не виключає можливості відкликання підпису з Меморандуму порозуміння між владою та опозицією.
  Про це йдеться у заяві Януковича, розповсюдженій його прес-службою у середу.Голова Партії регіонів Віктор Янукович не виключає можливості відкликання підпису з Меморандуму порозуміння між владою та опозицією.

  Про це йдеться у заяві Януковича, розповсюдженій його прес-службою у середу.

  "Я не виключаю можливості відкликання свого підпису з Меморандуму порозуміння", - йдеться у заяві. Серед причин можливого відкликання свого підпису Янукович називає те, що "влада не змінила своєї політики стосовно незаконно звільнених з роботи багатьох тисяч наших співвітчизників".

  Зокрема Янукович наводить приклад "переслідування і незаконного звільнення генерального директора Київського державного авіаційного заводу "Авіант" Олега Шевченка", що, за його словами, призвело до "майже непоправних втрат". "З успішного флагмана вітчизняного літакобудування, з підприємства, яке давало працю і добрий заробіток тисячам людей, підприємство перетворюється на проблемний об’єкт", - йдеться у заяві. Янукович вимагає від влади "дослухатися до рішення суду, яким Шевченко поновлений на посаді генерального директора "Авіанта", і дати цьому висококласному менеджеру можливість керувати підприємством".

  "У знак протесту проти руйнації новою владою чизняного літакобудування звільнився з заводу один з найкращих на всьому просторі СНД авіаконструктор Петро Васильович Балабуєв. А решта працівників замість будувати літаки змушені мітингувати, захищаючи своє підприємство, свою роботу, своє благополуччя", - заявляє Янукович.

  Голова Партії регіонів зазначає, що коли він вівторок "слухав по телебаченню заяви президента країни про те, що для нього основне – це стабільність у державі, то не міг знайти відповіді на питання: чому ж робиться все, щоб ту стабільність зруйнувати?"

  "Зароджується й інший сумнів – чи політична сила, з якою ми підписали домовленості, в принципі спроможна дотримувати даного слова і взятих зобов’язань?", - йдеться у заяві.

  Зокрема Янукович вказує на "порушення пункту Меморандуму про підписання закону щодо статусу депутатів місцевих рад".

  "Я дуже сподіваюся, що влада замислиться над цим і не дасть поштовху до відновлення та поглиблення протистояння в суспільстві", - наголосив Янукович.  expres.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору