ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
Донецьк

Донецьк

  23 июня 2024 воскресенье

  Капитан милиции утаил два преступления маньяка в своем районе.В Донецке к уголовной ответственности привлекается капитан милиции, утаивший преступления, совершенные маньяком-педофилом.


   

  З джерела в Донецькій облдержадміністрації "UA-Reporter.com" стало відомо, що на посаду одного з заступників новопризначеного голови Донецької ОДА Вадима Чупруна претендує екс-студент "без прописки, без реєстрації у військкоматі, без будь-якого досвіду управлінської діяльності", зате — "нашоукраїнець", депутат Ужгородської міської ради, волонтер

   

  Віктор Ющенко під'їхав до будинку облдержадміністрації і підійшов до групи прихильників Януковича. У нього полетіли сніжки, від яких охороні довелося прикривати президента парасолькою. Після цього він підійшов і пожав руки групі своїх прихильників і козакам Кальмиусської паланки, повідомляє "Острів".

   

  12 лютого в Українському драматичному театрі міста Луганськ пройде дев’ята конференція обласного відділення Партії регіонів.

   

  Близько 8 тис. прихильників кандидата в Президенти, лідера Партії регіонів Віктора Януковича, проводять у центрі Донецька на площі ім. Леніна мітинг "На захист конституційних прав громадян", спрямований на підтримку Януковича.Мітинг організувала Донецька міська організація Партії регіонів.

   

  Прибічники Віктора Януковича встановили на центральній площі Донецька вже 18 наметів. На одному з наметів написано: «Черкаси, Севастополь», ще один — є польовою кухнею.

   

  Юлія Тимошенко назвала чорними технологіями слова які приписуються їй щодо жителів Донецька, але вибачилася за ті образливі слова, які були сказані в запалі виборчої кампанії.

   

  Голови Львівської обласної ради і Донецької обласного рад Михайло Сендак і Борис Колісників домовилися про заходи щодо безпеки для донеччан, що будуть знаходитися у Львові під час виборів і львів’ян, що у цей час будуть перебувати в Донецьку.Михайло Сендак також повідомив, що у Львів уже прибуло 9 тисяч жителів Донецької області для роботи в діл

   

  Донецька міська рада подала в суд на громадянську кампанію "Пора", за те, що її активісти намагались встановити намети у центрі міста. Причина позову - рішенням сесії міськради заборонено розташовувати намети з метою проживання на території міста. Перше судове засідання відбулось учора, суд призначив розгляд справи на понеділок.