ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Інтерлялька

Інтерлялька

  19 января 2018 пятница

  Этот единственный в Украине фестиваль кукольного искусства, посвященный сохранению и развитию культурных традиций национальных сообществ в местах их компактного проживания, уже проводится на Закарпатье одиннадцатый год подряд.

  0 просмотров. Обсудить (0)

  В Ужгороді, відбулось закриття Міжнародного фестивалю театрів ляльок.Упродовж цілого тижня 25 лялькових театрів з України, Білорусі, Сербії, Хорватії, Швейцарії, Німеччини та інших країн тішили дітей і дорослих різними виставами. Кумедні інтернаціональні ляльки справили незабутнє враження на краян - вони роз'їжджали по області.

  0 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні з Тернополя до Ужгорода вирушила трупа Тернопільського театру актора і ляльки, аби взяти участь у 8-му Міжнародному фестивалі "Інтерлялька 2004". Тернопільчани представлять дві вистави - "По щучому велінню" та "Театр Братика Кролика". По завершенню фестивалю Тернопільський театр актора і ляльки матиме турне Закарпаттям.

  0 просмотров. Обсудить (0)

  В Ужгороді продовжує роботу VIII міжнародний фестиваль театрів для дітей "Інтерлялька-2004". Юні глядачі та їхні батьки, поважне журі знайомляться з мистецтвом як вітчизняних, так і зарубіжних його учасників, щоразу пересвідчуючись у необмежених можливостях багато в чому таємничого, загадкового лялькарського мистецтва.

  0 просмотров. Обсудить (0)