ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
міст

міст

  18 мая 2024 суббота

  У 2029 році поруч із Землею пролетить величезний астероїд, який буде видно неозброєним оком. Це той самий астероїд 2004 MN4, який астрономи помітили в червні минулого року. Вони відразу припустили, що у 2029-му він може зіткнутися з нашою планетою…Пізніше фахівці уточнили траєкторію MN4. Тепер вони стверджують, що зіткнення не буде.

   

  Чудовим подарунком на Новий рік для мешканців села Ставне Великоберезнянського району Закарпатської області став новий міст через річку Уж.Новий мостоперехід, який з’єднав присілок Трибишів із центральною частиною села Ставне, споруджували фахівці ТОВ "Автоміст". Усі роботи обійшлися більш ніж у 0,5 мільйона гривень.

   

  З нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні кращі представники міських і селищних рад Закарпаття отримали нагороди.

   

  У гірському селі Лисичово, що в Іршавському районі Закарпаття, відбулася знаменна подія — тут відкрито новий міст через р.Лисичанка. Мостоперехід, який обійшовся у 350 тис.грн., споруджено на місці знесеного листопадовим паводком 1998 року.

   

  Автомобільний міст на 23 метри вищий за Ейфелеву вежу. Дорожнє полотно розміщене на висоті 270 метрів від землі, а найвища точка мосту – на висоті 340 метрів. Міст значно скоротить шлях між Парижем і середземноморським узбережжям країни. Найвищий міст збудований за рекордні строки – три роки.