ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
Петьовка

Петьовка

  23 июля 2024 вторник
  Петьовка на что-то намекнул Горвату?

  Журналисты ТК "Через плечо" засветили народного депутата от Ужгорода Роберта Горвата

   

  Про це заявив керівник Секретаріату Президента Віктор БАЛОГА, повідомили УНІАН у прес-службі глави держави.
  Він зазначив, що не має в своєму розпорядженні постанови Кабінету Міністрів з поданням до глави держави Віктор ЮЩЕНКА про відсторонення з посади голови Київської міської державної адміністрації Л.ЧЕРНОВЕЦЬКОГО.

   

  Про це Б.СІЛЕНКОВ повідомив сьогодні на прес-конференції у Херсоні.
  Зокрема, він наголосив, що заяву направлено до Суворовської територіальної організації партії. Документ датований 27 лютим.

   

  Народный депутат Украины от БЮТ Владимир Яворивский считает нецелесообразным существования должности руководителя Секретариата президента.

   

  Вместе с ними партию покинули Роман Безсмертний, Михаил Полянчич, Виктор Тополов и Оксана Билозир.

   

  Мэр закарпатского города Мукачево, председатель Мукачевской организации партии «Наша Украина» Василий Петьовка по приглашению председателя Нью-йоркского муниципалитета Гиффорда Миллера посетил Нью-Йорк.

   

  Призначення Балоги в МНС може залишити «багатостраждальне» закарпатське Мукачеве знову без мера. Адже голова міста Василь Петьовка - найімовірніший претендент на посаду закарпатського губернатора, повідомляє НТН.
  27 вересня керівника Закарпатської облдержадміністрації Віктора Балогу призначили міністром з надзвичайних ситуацій.

   

  Старий мер Василь Петьовка зачищає «соціал-демократичні» кадри в мукачівській ратуші та в установах і організаціях не першого, але й не другого міста Закарпаття. Процедура масових звільнень держслужбовців, освітян, медиків та ін.

   

  Сьогодні, 24 грудня, відбулася позачергова сесія Мукачівської міської ради під головуванням відновленого судом на своїй посаді міського голови Василя Петьовки, повідомляє context-ua.com.

  Депутати розглянули кілька важливих для міста питань: звільнення з займаних посад попередніх керівників міськвиконкому та розподіл коштів.

   

  Як раніше повідомляв UA-REPORTER.COM, тиждень тому колишній мер Мукачева В. В.