ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
порушення

порушення

  12 апреля 2021 понедельник

  Громадянин Словаччини прямував на територію України через митний пост „Тиса” Чопської митниці автомобілем „БМВ Х 53” 2003 року випуску і подав до митного контролю підроблені документи на автомобіль.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Працівники митного поста «Тиса» Чопської митниці затримали автомобіль «БМВ 320В» 2002 року випуску, – повідомили 19 серпня Західну інформаційну корпорацію у Державній митній службі України.Громадянин Угорщини прямував на територію України цим автомобілем подав до митного контролю підроблені документи на транспортний засіб.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Результати проведених за минулий рік перевірок та ревізій засвідчують поступове зменшення обсягів фінансових порушень у бюджетній сфері, що є закономірним наслідком підвищення рівня попереднього і поточного контролю, який здійснюють ДКРС та інші правоохоронні органи, а також є свідченням удосконалення бюджетного законодавства.Попереджувальна та

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Юридической группой Степана Гавриша в течение 21-22 ноября 2004 года в Волынской области было зафиксировано 426 нарушений избирательного законодательства Украины.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Багатьом громадянам України, які стоять на обліку в Посольстві України у Відні (Австрія) і бажають проголосувати сьогодні на виборах, відмовили через те, що вони заздалегідь не написали заяви, повідомляє «Трибуна».

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Председатель Центральной избирательной комиссии Сергей Кивалов в 12:30 с помощью видеосвязи, установленной в ЦИК, связался с руководителями территориальных избирательных комиссий Винницы, Ужгорода и Полтавы. Он поинтересовался, как проходит голосование и какие нарушения были выявлены членами комиссий.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Як повідомив керівник Львівського обласного виборчого штабу Віктора Януковича - Леонід Радзієвський, під час голосування є багато порушень виборчого законодавства, повідомила прес-служба штабу Януковича.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Комітет виборців України заявив про порушення під час сьогоднішнього голосування. КВУ зафіксувала недопуск спостерігачів на дільниці (це сталося на Луганщині за спостерігачем кандидата Чернівецького). Є випадки виключення членів комісій.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  В Інформаційний центр Російського клубу «Вибори-2004» надходить інформація від різних груп міжнародних спостерігачів, які наразі працюють безпосередньо на виборчих дільницях в усіх регіонах України. Про це ForUmу повідомили в прес-службі Російського клубу.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Історія із фальшивими "донецькими" на Закарпатті відкриває нові подробиці.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Черга виборців, які не знайшли себе в списках або знайшли з перекрученими прізвищами, іменами, по-батькові і т.п. складає на даний момент більше як 100 осіб.

  4 просмотров. Обсудить (0)