ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Найбільш високих темпів погашення боргів було досягнуто в Закарпатській області – на 80,1 відс.

  24 ноября 2020 вторник

  8 грудня 2004 року Міністр праці та соціальної політики України Михайло Папієв провів селекторну нараду за участю ЗМІ з питання: «Про стан виплати заробітної плати та інших соціальних виплат». Перед початком наради він відповів на питання журналістів та висловив свою позицію щодо нинішньої ситуації в соціальній сфері держави.

  Михайло Папієв зазначив, що незважаючи на політичні процеси, які сьогодні проходять у нашому суспільстві, забезпечення конституційного права громадян на своєчасне та в повному обсязі отримання заробітної плати, інших соціальних виплат залишається найбільш актуальним питанням в діяльності державних органів усіх рівнів. Він наголосив, що соціальні виплати за грудень вже профінансовані на три чверті і будуть профінансовані в повному обсязі. Відповідаючи на питання з приводу затримки із виплатою пенсій у деяких регіонах, Міністр запевнив, що всі кошти, необхідні для пенсійних виплат, перераховані до Пенсійного фонду.

  За даними Державного комітету статистики, станом на 01.11.2004 року заборгованість із виплати заробітної плати, нарахованої за роботи, виконані протягом січня – вересня 2004 та попередніх років, становила 763,1 млн. гривень. За період з початку року вона зменшилась на 1033,9 млн. грн. або на 57,5 відсотка. У тому числі протягом жовтня сума боргу зменшилась на 190,9 млн. грн. або на 20,0 відсотків.

  Найбільш високих темпів погашення боргів було досягнуто в Закарпатській області – на 80,1 відс.,Рівненській – на 75,0 відс., Полтавській – на 72,4 відс., Чернівецькій – на 71,2 відс., Харківській – на 68,8 відсотка. Разом з тим, результати були б кращими, якби не допущене трьома регіонами зростання заборгованості протягом жовтня поточного року. Зокрема, в Миколаївській області борги зросли на 2,3 млн. грн.., Сумській – на 548 тис. грн. та в Закарпатській – на 200 тис. гривень.

  Темпи погашення заборгованості працівникам державних підприємств у поточному році значно перевищують темпи погашення боргів працівникам підприємств недержавного сектора економіки – 74,3 відс. проти 46,7 відсотка. Це досягнуто, насамперед, за рахунок надання державним підприємствам бюджетних позик на погашення боргів їх працівникам. Однак, таке рішення обумовило бездіяльність підприємств щодо пошуку власних джерел коштів, необхідних для погашення заборгованості.

  Протягом жовтня допущене зростання боргів працівникам державних підприємств у 8 регіонах, найбільше в Полтавській області – на 154,9 відс., Одеській – на 70,8 відс., Харківській – на 61,5 відс., працівникам підприємств комунальної форми власності – в 4 регіонах, найбільше в Одеській області – на 214,1 відс., Миколаївській – на 96,1 відс., працівникам підприємств недержавного сектора економіки – в Закарпатській на 87,2 відс., Миколаївській – на 17,7 відс., Сумській – на 4,5 відсотка.

  mlsp.gov.ua
  На Закарпатті найменша в Україні заборгованість по заробітній платі
  Закарпатська дирекція "Укрпошти" працює на перспективу
  Міжнародний аеропорт “Ужгород” набирає європейських обрисів
  У червні середньомісячний заробіток жителя обласного центра Закарпаття склав 448,18 грн.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору