ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Віктор Балога: "Психічно неадекватних осіб не можна допускати до керівництва селом, містом, областю"

  05 декабря 2020 суббота

  "Плачем політичного банкрута" назвав міністр з питань надзвичайних ситуацій Віктор Балога онлайн-конференцію народного депутата України Сергія Ратушняка.«Переходити протягом року декілька разів з однієї партії до іншої може тільки божевільна людина, — зазначив В. Балога. — Саме тому пан Ратушняк у політичній перспективі може розраховувати хіба що на несвіжі недогризки з чужого столу в будь-якій команді, де б він черговий раз не опинився. Оскільки людей такого плану, котрі поводяться, наче справжня політична проститутка, ніде не шанують. Чого ж розпускає нюні Ратушняк, що йому не дають влади? Невже психічно неадекватних осіб можна допускати до керівництва селом, містом, областю, державою або й навіть політичною партією?! Тому й будь-які його нові хазяї цього не зроблять. Уже давно для нього настав час змиритися з долею політичного банкрута», повідомляє прес-служба В.Балоги.
  Закарпаття: Соціолог Пащенко виграв суд у нардепа Ратушняка
  Сергій Ратушняк: Мороз Мельниченком захлинеться
  Ратушняк виправдовується і бреше за поцуплені з бюджету 277300 гривень! Та обурюється на Балогу
  Почім квартири для нардепів, або Як "бідний" Сергій Ратушняк потягнув з держбюджету 277300 гривень!

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору

  Комментарии

  Аватар пользователя Гость

  Балога теж хворий.

  Аватар пользователя Гость

  А що це за прес-служба Балоги? Це прес-служба МНС? тоды це називається - використання службового становища. Якщо особиста, то, певно Балога нарешті доріс до рівня олігарха.

  Аватар пользователя Гость

  Балога ся став ай псiхiатром? Лем Балога знаэ ош кого мавуть выбирати пудкарпатцi. Муц (мощ) корумпуэ, абсолютна муц корумпуэ абсолютно!!!

  Аватар пользователя Гость

  Лексика п.В.Балоги аж ніяк не відповідає його міністерському рівню. Такий збудник як Ратушняк при цьому не виправдовує використання грубої лексики. Це ж рівень базарної баби часів Бренєва!

  Аватар пользователя Гость

  Oj nebore Viktore.Jak ti vje nadoiv ludjam.Zalih to to korito uje drugim.

  Аватар пользователя Гость

  Если государство - это мы,то чего нам ждать от него?"і як казав "мудрий" Кравчук- що маємо-то маємо.Маємо 2 варіанти:1)погодитися з твердженням який народ-такі його лідери.2)дати тим "нехорошим" під зад.

  Аватар пользователя Гость

  Нормально Балога вказав. Ратушнякам не подобається. Так це ж природньо

  Аватар пользователя Гость

  чоловіче та чияби мичала а балогова би мовчала,тоже мені речник.шо він може говорити коли у самого рило в пухови.То не значить що застаю рату.Вони оба одного поля ягоди, лиш одного синусоїда винесла на верх а другий мало притормозив,ошибся пацан,не на того коня поставив