Українці вчетверте стали найсильнішою нацією світу

20 мая 2024 понедельник
    32 переглядів

Українська команда стронгменів вчетверте здобула звання "Найсильніша нація планети 2007" на 7 командному чемпіонаті світу, фінал якого відбувся вчора на гірськолижному курорті «Буковель».

Василь ВІРАСТЮК.

До фіналу вийшли чотири команди – США, Литва, Росія та Україна. Стронгмени змагалися у 7-ми видах багатоборств. Україна перемогла за сумою набраних балів. Друге місце посіла команда США, третє – Росія, четверте – Литва.

На старті змагань брали участь 8 найсильніших команд світу – Росії, Литви, Польщі, Німеччини, Фінляндії, Великої Британії, США та України. До кожної команди входило по чотири спортсмени. Серед стронгменів найвідомішими є українець Василь Вірастюк — капітан української команди.

Усіх учасників команди було урочисто нагороджено. У церемонії нагородження переможців взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Романчук, який зачитав привітання президента, а також голова обласної ради Ігор Олійник, міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус. Команда-переможець здобула кубок чемпіонату світу та медалі переможця. Медалями також нагороджені інші учасники фіналу, інформує ЗІК.