ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Ужгородець Роман Кинів став дипломантом фестивалю "Червона Рута-2009"

    18 січня 2021 понеділок
    Гран-прі фестивалю завоювала "Соломія-груп" із Києва

    Усі переможці фестивалю Червона Рута-2009, м.Чернівці, 16-20 вересня


    Дипломанти у галузі поп-музики


    Ольга Мельник (Вінниця)
    Лосєва Марина (Харків)
    Яна Мойсеєва (Сімферопіль)
    Катерина Овчаренко (Донецьк)
    Марина Тимофійчук (Чернівці)
    Дана Цюрупа Чернівці)
    Оксана Корзун (с.Велика Березовиця, Тернопільський р-н Тернопільської обл.)


    Дипломанти у галузі сучасної танцювальної музики


    Р.К.С. (м. Кременчук Полтавської області)
    Бабка Рапуха Та Козак Амур (Харків)


    Дипломанти у галузі акустичної музики


    Трикита (Миколаїв)
    Роман Кинів (Ужгород)
    Телері (Київ)


    Дипломанти у галузі іншої музики


    нема


    Дипломанти у галузі рок музики


    Веселі Стаканчики (Миколаїв)
    Еплсін (Миколаїв)
    Догма (Горлівка, Донеччина)
    Янсен Кукансен (Херсон)
    Зворотня Тяга (Івано-Франківськ)
    Гапочка (Київ)
    Нейроз (Коломия, Івано-Франківська обл.)
    Оратанія (Львів)
    Верлібена (Сімферополь)
    Мурени (Біла Церква Київської області)
    Пестициди (Чернівці)
    ДТ-75 (Верхньодніпровськ Дніпропетровської області)
    Повний Привід (Тернопіль)


    Переможці у галузі поп-музики:


    3 місце:
    Тарас Василенко (Запоріжжя)
    Ольга Троян (Київ)
    Лариса Шелест (Бердянськ Запорозької області)


    2 місце:
    Клименко Тетяна (Красний Луч Луганської області)
    Аліна Башкіна (Донецьк)


    1 місце:
    не присуджене


    Переможці у галузі сучасної танцювальної музики:


    3 місце:
    Хіп-Хоп Фемелі (Хмельницький)


    2 місце:
    Найз Дей (Харків)


    1 місце:
    не присуджене


    Переможці у галузі акустичної музики:


    3 місце:
    Брати Золотухіни (Луганськ)


    2 місце:
    ТаРУТА (Київ)
    Ольга Діброва (с.м.т. Горностаївка Херсонської області)
    Адлібітум (Київ)


    1 місце:
    Даха-Браха (Київ)


    Переможці у галузі інша музика:


    3 місце:
    Верховна Зрада (Львів)
    Зелені Сестри (Тернопіль)


    2 місце:
    ШоколаD (Львів)


    1 місце:Млада (Київ)


    Переможці у галузі рок-музики:


    3 місце:
    Ценевам-Цекотам (Городенка Івано-Франківської області)
    Культ (Кіровоград)
    Цвіт Кульбаби (Івано-Франківськ)
    Еліс (Київ)


    2 місце:
    ПоліКарп (Київ)
    КораЛЛі (Івано-Франківсь)


    1 місце:
    не присуджено

    ҐРАН ПРІ

    Солома Груп (Київ)

    Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
    Рейтинг: 

    Пунктів: -2

    Интернет-издание
    UA-Reporter.com
    Письмо редактору