ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Іштван Цап очолив обласну громадсько-політичну коаліцію "За волю народу"

  20 июня 2024 четверг
  76 переглядів

  Сьогодні в Ужгороді створено Закарпатське обласне громадсько-політичне об’єднання "За волю народу". Декларацію про це підписали керівники півтора десятка регіональних осередків партій та громадсько політичних організацій гірського краю."Оскільки держава стоїть на порозі дуже серйозних випробовувань, які вимагають здорового глузду, прагматизму, професіоналізму, ми своїм об’єднанням заявляєм про те, що всі корисні, всі хороші починання сьогоднішньої влади ми обов’язково будемо підтримувати, ми будемо долучатися до їх реалізації, — сказав "UA-Reporter.com" обраний головою обласної коаліції "За волю народу" керівник регіональної організації Партії промисловців і підприємців України Іштван Цап. — Але при цьому всьому ми заявляємо про те, що ми матимемо власну думку з приводу певних дій, певних рішень влади, які, на наш погляд, не відповідатимуть загальнонаціональним чи регіональним інтересам. Так як без дискусій, без діалогу немає руху вперед, це однозначно.

  Ми як політичні діячі та активні громадяни України готові активно працювати для досягнення спільних інтересів і спільних надбань."

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору

  Комментарии

  Аватар пользователя Гость

  Комментарий: 

  Ліпше би очолив "За кидалово ннароду"

  Аватар пользователя Гость

  Комментарий: 

  Цікаво хто це "керівники півтора десятка регіональних осередків партій та громадсько політичних організацій гірського краю"? Нехай би написали конкретно, хто. "Чтоб дурь видна была"

  Аватар пользователя Гость

  Комментарий: 

  То не "цап" знущаєтся над Шпеником?